گروه: اخبار استان خبر: 163358 / تاریخ انتشار : 1399/6/23 ساعت : 23:12

اعطای کانکس ۹۰ میلیونی به مدرسه روستای وارگرو بخش سوق + تصاویر

محمودی گفت: نبا پیگیری صورت گرفته کانکسی به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال خریداری و با استفاده از جرثقیل آن را به مدرسه مذکور که اتفاقا راه نسبتا نا مناسبی داشت انتقال دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در بسیاری از روستاهای استان کهگیلویه و بویر احمد مدارس امکانات خوبی نداشته و بعضا از کمترین امکانات رفاهی و آموزشی استفاده می کنند.؛

 
در شرایط کنونی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده و سال تحصیلی جدید با اولویت حضور دانش آموزان در مدارس نیز مشکلات مدارس کمتر برخوردار, بیش از پیش نمود پیدا کرده است.
 
 
یکی از مدارس در روستای وارگرو بخش سوق از نبود ساختمان مناسب برای آموزش رنج می برد و در روزهای گذشته مدیر و معلم این مدرسه این مشکلات را با اهالی شهر مطرح کرد تا بتواند با کمک آن ها این مشکل را برطرف کند.
 
 
عبدالحمید محمودی  در این زمینه در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: چند روز قبل مدرسه محروم وارگرو را به تصویر کشاندم و آن را جهت استمداد در گروهی نشر دادم ، که خدارا شکر دوست و پسر عموی عزیزم  ندای ما را لبیک گفت و واسطه خیر گشت و با دوستان و نیکان در تهران مرتبط شد و کانکسی فراهم کرد تا دغدغه ما را از بابت بی سرپناهی دانش آموزان در سرما و گرما و باد و بوران مرتفع کند.
 
وی افزود: نهایتا با پیگیری ایشان کانکسی به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال خریداری و با استفاده از جرثقیل آن را به مدرسه مذکور که اتفاقا راه نسبتا نا مناسبی داشت انتقال دادند.
 
 
محمودی گفت: علاوه بر کانکس سه دستگاه میز و نیمکت، تابلو سفید و بسته های لوازم تحریر و دیگر تجهیزات به همراه این کانکس برای این مدرسه ارسال شد تا در این شرایط کرونایی دغدغه کمتری نسبت به دانش آموزان در مورد سرپناه و امکانات آموزشی داشته باشیم.
 
 
بدون شک وقتی یک معلم با همکاری چند تن از دوستان و همکاران خود می تواند چنین مشکلی را برطرف کند سایرین در نهادها و ارگان های دیگر نیز می توانند جهت بر طرف شدن مشکلات پیش روی با کمی تلاش و ممارست و کار جهادی بر طرف کنند, اما بسیاری از مدیران نهادهای مختلف با وجود داشتن جایگاه و اعتبار همیشه از کلید واژه نمی توانیم استفاده می کنند و کمبود اعتبارات مصوب را بهانه خستگی و منفعل بودن خود می کنند.
 
 
حال باید به برخی از مدیران مخصوصا در شهرستان کهگیلویه گفت که باید کار برای مردم را از امثال این معلم یاد بگیرید که با دست خالی توانست چنین مشکلی را بر طرف کند.
 
 
در ادامه تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.