گروه: اخبار استان خبر: 163354 / تاریخ انتشار : 1399/6/23 ساعت : 16:00
درگفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد:

اجرای20طرح اشتغالزایی در لنده/تغیر رویکرد کمیته امداد به سمت اشتغال و مسکن+صوت

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده از اجرای بیش از 20طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر75میلیارد ریال در این شهرستان خبرداد.

امیر محمود بصیری فرد در گفت و گو با خبرنگار  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به ضرورت توجه به اشتغالزایی و ساخت مسکن محرومان در شهرستان لنده گفت: تغییر رویکر کمیته امداد امام خمینی(ره) از رویکر حمایتی به سمت اشتغالزایی و توجه به توانمند سازی یکی از مهمترین نیازهای است که در سرفصل های کاری کمیته امداد حاکم شده است.

 

وی افزود:ما بحث اشتغال و مسکن در سال 98اوج فعالیت ها با اجرای 158طرح اشتغالزایی در زمینه های تولیدی، صنفی، صنعتی، دامداری و دامپروری با اعتباری افزون بر سی و پنج میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان ارائه دهیم.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: امسال نیز بیش از 20طرح با اعتباری افزون بر 75میلیارد ریال در حوزه های شغلی مختلف به متقاضیان طرح های مختلف تسهیلات از طریق بانک های عامل پرداخت شده است.

 

وی افزود: برابر دستورالعمل ها تا کنون 100نفر دیگر به بانک های عامل معرفی شدند که امیدواریم بانک ها نیز همکاری لازم را برای این جهش اشتغالزایی داشته باشند.

 

بصیری فرد گفت: در بحث مسکن سال گذشته 18مورد محرومان با همکاری بنیاد علوی با اعتباری افزون بر 9میلیارد و 500میلیون ریال ساخته شد که رویکرد خوبی در حوزه مسکن داشته ایم.

 

رئیس  کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده گفت: در بحث بیماری کرونا نیز توانستیم با همکاری بنیاد علوی 280خانوار را با مبلغ یک میلیارد و 300میلیون ریال کمک بلاعوض پرداخت کنیم.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.