گروه: اخبار استان خبر: 163301 / تاریخ انتشار : 1399/6/22 ساعت : 01:51

تهدید اینستاگرامی رئیس جهاد کشاورزی گچساران عملی شد+ عکس

رئیس جهاد کشاورزی گچساران تهدید 2 هفته قبل خود را دقایقی پیش عملی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کمتر از 13 روز پیش رئیس جهاد کشاورزی شهرستان گچساران خدا حافظی نصفه و نیمه ای با پست ریاست بر اداره این شهرستان داشت تا به نوعی مدیر کل جهاد کشاورزی استان را تهدید کرده باشد اما الیاس تاج الدینی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت :به احتمال وی مشکلی شخصی دارد و موضوع رفتن پور الحسینی را تکذیب می کنم ، تا اینکه دقایقی پیش عبد الوهاب حسینی این تهدید خود را عملی کرد و به طور رسمی خداحافظی خود را اعلام کرد .

 

وی عنوان کرده است علت استعفایم عدم هماهنگی و همکاری با مدیر کل جهاد کشاورزی است و به زودی دلایل رفتنم را رسانه ای خواهم کرد .

 

او گفته است با دستان خالی نمی تواند خادم خوبی برای مردم گچساران باشد و همانگونه که پیشتر از آمدن پیامکی خود گفته بود در صفحه مجازی خود با یک پیامک از سمتش کناره گیری کرد .

 

سید عبدالوهاب پورالحسینی ،مدیرجهاد کشاورزی گچساران در پیام خود نوشته است.

بسمه تعالی

فرماندار محترم شهرستان گچساران

احتراما اینجانب سید عبدالوهاب پورالحسینی به علت عدم هماهنگی ریاست محترم سازمان از بدو مدیریت اینجانب، در جهت خدمات رسانی به مردم شریف گچساران با دست خالی قادر به ادامه خدمت به مردم شریف گچساران نمی باشم. لذا استعفای خود را رسما از سمت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گچساران اعلام می نمایم.

انشالله متعاقبا دلایل خود را در رسانه ها به مردم عزیز به ویژه کشاورزان محترم، مستند اعلام می نمایم.

سید عبدالوهاب پورالحسینی

---

 

انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.