گروه: اخبار استان خبر: 163248 / تاریخ انتشار : 1399/6/20 ساعت : 21:58
درگفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد:

تکمیل ایستگاه132کیلوواتی برق لنده و سوق تا پایان سال1400

رئیس اداره برق شهرستان لنده از تکمیل و راه اندازی ایستگاه132کیلواتی برق روستای لیربزرگ تا پایان سال 1400خبرداد.

سید مالک رازنهان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به آخرین وضعیت برق در شهرستان لنده گفت: به دلیل گرمای هوا و گرمسیری بودن شهرستان لنده امسال با افزایش دو برابری میزان مصرف برق مواجه شدیم که دوره تابستانی سختی را پشت سر می گذارانیم.

 

وی افزود: افزایش چندین برای وسایل خنک کننده توسط شهروندان و عدم رعایت الگو های مصرف برق باعث این افزایش چندین برابری شده است که در برخی مواقع نیز منتج به قطعی برق می شد.

 

رئیس اداره برق شهرستان لنده تصریح کرد: با راه اندازی خط دو مداره از سوق تا شهر لنده برق شهرستان لنده به دو قسمت مجزا تبدیل شد که بخش اول از ابتدای شهر لنده به سمت خیابان امام خمینی(ره) تا روستاهای بخش مرکزی و بخش دوم خیابان سادات و شهید مطهری به بخش موگرمون تقسیم بار شدند.

 

وی تاکیدکرد: در طول شبکه گاها نیز به علت برخورد پرنده و یا درختان و سایر حوادث قهری شاهد قطعی برق هستیم که این حوادث در حوزه برق نیز کاملا طبیعی است.

 

رازنهان گفت: با راه اندازی ایستگاه در روستای لیربزرگ در حوزه بخش سوق که امروز با پیشرفتی 30درصدی همراه است و باتوجه به جدیت موجود شرکت توانیر برای تکمیل این پروژه بدون شک تا پایان سال 1400شاهد افتتاح و بهره برداری از این ایستگاه خواهیم بود.

 

وی در ادامه نیز گفت: خط کنونی که از روستای سرپری به شهرستان کهگیلویه و لنده خدمات رسانی می کند به طول 40کیلومتر است که با راه اندازی ایستگاه جدید این فاصله به کمتر از 10کیلومتر می رسد که یک جهش خوب در حوزه تولید و تامین و توزیع برق است.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.