گروه: اخبار استان خبر: 163212 / تاریخ انتشار : 1399/6/20 ساعت : 07:35
فرماندار شهرستان دنا مطرح کرد؛

کوچ کرونا از شهر به روستا شدت گرفت/شیب تند شیوع کرونا در پاتاوه

فرماندار دنا با اشاره به اینکه شیوع کرونا در استان اوج گرفته و در کنار شهر ها ، شاهد شیوع این ویروس در روستا ها هستیم گفت :اسامی مبتلایان به بخشداری و دهیاری های ارسال می شود.

پناهی در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: در سطح شهرستان نیز آمارهای اولیه از تعداد کارگران فصلی داشتیم که از عسلویه و بندر جم به استان وارد شده بودند این معظل در خصوص کارگران فصلی وجود دارد.

فرماندار شهرستان دنا بیان کرد: در ابتدا هماهنگی های بود که هر کسی از این کارگران وارد استان می شدند ابتدا تست کرونا بدهند اما اکنون این مشکل وجود دارد و تنها از افرادی تست گرفته می شود که پزشک تشخیص دهد، اما این افراد نیز در ظاهر چنین بیماری را ندارند، هر چند ممکن است یکی از این کارگران ناقل باشد و به بقیه منتقل کند.
 
وی گفت: این موضوع که تنها از افرادی که پزشک تشخیص دهد تست کرونا گرفته می شود یک موضوع کشوری است و تنها مختص استان نیست.
 
فرماندار دنا با اشاره به اینکه شیوع کرونا در استان اوج گرفته و در کنار شهر ها ، شاهد شیوع این ویروس در روستا ها هستیم گفت :اسامی مبتلایان به بخشداری و دهیاری های ارسال می شود.
 
پناهی در خصوص رفت و آمد افراد مبتلا به کرونا در سطح شهرستان گفت: به صورت روزانه تمامی موراد مبتلا به کویید 19 را نظارت و کنترل می کنیم و اسامی مبتلایان برای بخشدار و دهیار هر منطقه ارسال می شود و موظف هستند ورود خروج این افراد را مد نظر قرار داده و مدیریت کنند.
 
فرماندار شهرستان دنا افزود: این هفته نیز با توجه به اینکه تعداد مبتلایان ما در بخش پاتاوه روند افزایشی داشته است، مرکز بهداشت موظف شد جلسه ای با  تمامی دهیاران آن منطقه داشته باشد و مصوباتی ویژه  مبتلایان هر روستا تصویب کنند، اسامی مبتلایان به صورت روزانه برای دهیار و بخشدار ارسال می شود که حتی زباله های این افراد ساماندهی شود.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.