گروه: اخبار استان خبر: 163202 / تاریخ انتشار : 1399/6/21 ساعت : 13:18

ولنگاری در پارک های دهدشت زیر گوش مسئولان شهرداری/نواقص اماکن تفریحی دهدشت عامل بروز آسیب های اجتماعی

یکی از اهالی منطقه ۱۸۰ دستگاه دهدشت گفت: تاریکی پارک ها در ساعات شب موجب می شود تا این مکان که یک مکان رفاهی و عمومی است به مکانی مناسب برای افراد معتاد تبدیل شود و همین امر موجب نا امنی در این محله شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پارک ها محلی برای گذران اوقات فراغت اقشار مختلف جامعه از جمله خانواده ها هستند و برای ایجاد فضای سبز و زیبا در شهر ساخته شده اند تا مردم بتوانند لحظاتی خوشی را  در این اماکن به همراه خانواده بگذرانند.

 
اما در برخی از پارک های شهر دهدشت خانواده ها جرأت ورود به پارک ها را ندارند و امنیت آن ها در پارک ها تامین نمی شود, چرا که فعالیت هایی در پارک های دهدشت صورت می گیرد که برای خانواده ها نا امنی ایجاد می کند.
 
 
ایجاد مزاحمت برای خانواده‌ها و بی‌بندوباری در اماکن تفریحی در دهدشت، باعث اعتراض شهروندان دهدشتی شده است.
 
 
یکی از شهروندان دهدشتی می‌گویند: به همراه خانواده چند بار برای تفریح به یکی از پارک های دهدشت مراجعه کرده که نزاع و دعواهای دسته جمعی و همچنین نبود امکانات بهداشتی و رفاهی مناسب مانع از مراجعه دوباره ما به این مکان ها شد.
 
 
وی افزود: همچنین شب  ها در این پارک ها خرید و فروش مواد مخدر توسط برخی افراد صورت می گیرد که همین امر موجب نا امنی و ممانعت خانواده ها برای ورود به پارک که یک مکان عمومی است می شود.
 
 
بارها مشاهده شده که جوانانی پس از ایجاد مزاحمت و انجام فعالیت های غیر قانونی توسط مراجع قانونی و نیروی انتظامی در این مکان ها دستگیر شده اند.
 
 
یکی از اهالی منطقه ۱۸۰ دستگاه دهدشت در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: با توجه به نزدیکی پارک محله به منزلمان, تاریکی پارک در ساعات شب موجب می شود تا این مکان که یک مکان رفاهی و عمومی است به مکانی مناسب برای افراد معتاد تبدیل شود و همین امر موجب نا امنی در این محله شده است.
 
 
وی با ابراز نگرانی از این وضعیت گفت: به خاطر شرایط پارک حتی کودکانمان نیز نمی توانند در پارک به تفریح بپردازند.
 
 
متاسفانه این وضعیت ماه هاست که در مورد برخی پارک های شهر دهدشت وجود دارد و بارها مشکلات و نواقص موجود در پارک ها و همچنین آسیب های اجتماعی که در آن ها رخ می دهد به مسئولین شهرداری دهدشت اطلاع رسانی شد اما پس از چند ماه هنوز مشکلات پارک ها از جمله روشنایی آن ها بر قوت خود باقی است.
 
 
امیدواریم مسئولین هر چه سریعتر به این مسأله توجه کنند تا شاهد بروز آسیب های اجتماعی جدید و سازماندهی شده در اماکن رفاهی و عمومی شهر نباشیم.
 
 
انتهای پیام/ 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.