گروه: اخبار استان خبر: 163094 / تاریخ انتشار : 1399/6/17 ساعت : 10:28
سخنگوی سازمان انرژی اتمی:

عوامل خرابکاری در حادثه نطنز توسط سازمان های امنیتی شناسایی شدند/ تعداد زیادی، خرابکاری‌های صنعتی داشتیم

سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به حادثه نطنز بیان کرد: تحقیقات ادامه دارد تا جایی که ما اطلاع داریم عوامل را کشف کردند و دلایل را هم می دانند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس :«بهروز کمالوندی»، سخنگوی سازمان انرژی اتمی، در برنامه «صبح بخیر ایران» گفت: غیر از بازرس، ما حملات سایبری داشتیم البته بارها حملات سایبری داشتیم و اینها را دفع کردیم. تعداد زیادی، خرابکاری های صنعتی داشتیم. ما یک نمایشگاه از تعداد زیادی از این، مواری که کشف کردیم، داریم. همه اینها، مواردی نیست که انتسابش را به بازرسان بدهیم ولی می تواند بازرس هم، عامل باشد. باید مراقبت کنیم و مراقبت خوبی هم شده و اشراف کامل، وجود دارد.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به حادثه نطنز بیان کرد: اتفاقی که در نطنز افتاد متاسفانه جنبه خرابکاری دارد البته این موضوع را سازمان های امنیتی باید، دقیق بررسی کنند و قرار هم بر این بوده که آنها اظهارنظر کنند. تحقیقات ادامه دارد تا جایی که ما اطلاع داریم عوامل را کشف کردند و دلایل را هم می دانند. همچنین روش و چگونگی را هم می دانند یعنی اشراف کامل در این موضوع، وجود دارد.

او در پاسخ به این سوال که آیا در حادثه نطنز عواملی در داخل با یک سناریو در خارج این اقدام را انجام دادند، اظهار کرد: اینکه دقیقا جزییات چه هست، ما نمی دانیم. تا حدودی در این باره به ما توضیحاتی ارائه شده اما موضوع در دست پیگیری و بررسی است؛ از بیان جزییات معذور هستم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
محمدرضا کیانفر
1399/6/17 - 13:27
بهروز کمالوندی سخنگوی انرژی اتمی گفت: عوامل خرابکاری در حادثه نطنز توسط سازمان‌های امنیتی شناسایی شدند. آقای کمالوندی، سازمان‌های امنیتی خودشان خرابکارند کدام خرابکار در طول تاریخ توسط خودش شناسایی شده است؟ دیده‌های عقل گر بینا شوند خود فروشان زودتر رسوا شوند. سرور گرامی، تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم: 1- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی، 2- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی، با تشکر از توجه شما،
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.