گروه: اخبار استان خبر: 163055 / تاریخ انتشار : 1399/6/17 ساعت : 12:18
شهردار یاسوج پاسخ دهد؛

وعده بی سرانجام پل تا پل در یاسوج

شهریور از راه رسید تا پازل پر از حادثه امسال شهرداری یاسوج تکمیل شود و این رسانه پیگیر وعده بی سرانجام بهره برداری از پل چهارم بشاربعد از 130 روز باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  سال 1394  خبری عمرانی باعث شد تا شهروندان یاسوجی بیش از همیشه چشم انتظار توسعه شهری باشند اما متاسفانه مسئولان بعد از چند سال همچنان نمی خواهند این پروژه ضروری برای شهر را به مردم هدیه دهند تا وعده افتتاح پل چهارم بشار هم همچون پل سوم به خاطره ها بپیوندد.

 

پل چهارم بشار، پروژه ای که شاید یادآور نوستالژی پل سوم بشار در سرمین زیبای پایتخت طبیعت ایران بود بنظر می رسد با وجود پیشرفت فیزیکی 90 درصدی که آذر سال گذشته شهردار شهر یاسوج بر آن تاکید داشت سرنوشتش جدای از پل سوم  نبوده و با گذشت بالغ بر 9 ماه همچنان در هاله ای از ابهام برای رونمایی یک خدمت به شهروندان است.

 

این پل که در زمان شهردار پیشین شهر یاسوج و با حضور محمد باقر نوبخت بر روی رودخانه بشار برای تسریع در روند ترافیک و اتصال بلوار بزرگ رجاء شهر یاسوج به منطقه بیمارستان امام سجاد و اتصال آن به سروک و جاده شیراز کلنگ زنی شد، در نهایت  این ماه آخرین فرصت عنوان شده برای بهره برداری از آن بود.

 

سال 99 سالی پر از حادثه برای شهردار یاسوج بود تا سرانجام بعد از کش قوس های فراوان ،نستهن مقدم شهردار یاسوج در نشست استیضاح خود در پاسخ به  یکی از سوالات اعضای شورای شهر یاسوج و مطالبات مردمی از شهردار یاسوج ،وی  پایان شهریور ماه را زمان بهره برداری از این پل عنوان کند.

 

 پیشترمعاون عمرانی استاندار گفته بود: ۲۱ پروژه در سال ۹۹ به سرانجام خواهد رسید و از تخصیص ۵میلیارد تومانی به این پروژه خبر داد.

 

وی ابراز داشت : شهرداری ملزم است در سریع ترین زمان پروژه را تحویل دهد و مهر را پاین زمان بهر بهره برداری عنوان کرده بود.

 

با این تفاسیر باید گفت : شهرداری یاسوج تا چه اندازه می تواند به قولی که در نشست استیضاح خود یعنی پایان شهریور  داده است عمل کند .

 

به هر حال شهروندان یاسوجی برای عملی شدن وعده مقدم شهردار یاسوج که بیش از 130روز از آن می گذرد  لحظه شماری می کنند تا شاهد ترددی روان و سالم ترافیک در این بخش از شهر باشند .

 

صبح زاگرس آمادگی خود را برای انتشار آخرین وضعیت این پل اعلام می کند.

---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.