گروه: اخبار استان خبر: 163041 / تاریخ انتشار : 1399/6/15 ساعت : 22:23

بازیکن کهگیلویه و بویراحمدی در یک قدمی استقلال تهران

بابک مرادی که یک سال در تیم شهرش بخاطر نبود دفاع چپ بازی کرد، اکنون مورد توجه باشگاه استقلال تهران است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در استان کهگیلویه و بویر احمد علی رغم کمبود امکانات ورزشی استعدادهای فراوانی در رشته های های مختلف ورزشی وجود دارد که در رده های ملی و در لیگ های برتر در حال فعالیت هستند.

 

بابک مرادی یکی از این استعدادهاست که متولد ۱۳۷۲ است و ۲۷ سال سن دارد. او که اهل کهگیلویه و بویراحمد است، فوتبال خود را در سن ۱۶ سالگی از تیم جوانان فجر سپاسی شروع کرد و در تیم‌های شهرداری یاسوج، شهرداری تبریز، پارسه تهران، سیاه جامگان مشهد، راه آهن، ملوان، فولاد و ماشین سازی سابقه بازی دارد و دو نیم فصل نیز در تیم‌های فولاد یزد و آلومینیوم اراک بازی کرد.

 

بابک مرادی بعد از جدایی از شهرداری یاسوج، به تهران آمد و در تیم پارسه تهران بازی کرد. بعد از آن به تبریز رفت و شاگرد مهدی پاشازاده شد. در تیم لیگ یکی شهرداری تبریز بازیهای درخشانی را به نمایش گذاشت و باعث شد که پیشنهاداتی از لیگ یک و لیگ برتر کسب کند تا نهایتا رهسپار مشهد مقدس شود.

 

بابک مرادی کسی بود که گل صعود سیاه جامگان به لیگ برتر مقابل دید ١٠هزار هوادار مشهدی در ورزشگاه تختی مشهد به ثمر رساند و محبوب مشهدی ها شد. بعد از صعود، دوباره پیشنهاداتی از لیگ برتر برای مرادی آمد اما او در سیاجامگان ماندنی شد، این‌بار در لیگ برتر و در زمان رسول خطیبی.

 

مرادی پس از جدایی از جمع مشهدی ها راهی راه آهن شد و با ثبت آمار ۴ گل، ۱۰ پاس گل و گرفتن ۳ پنالتی، راهی ملوان شد. این وینگر چپ پا که برای گذراندن خدمت مقدس سربازی به ملوان پیوسته بود، با به ثمر رساندن ۱۳ گل عملکرد فوق ‌العاده و رقابتی تنگاتنگ با آقاى گل آن فصل داشت.

 

مرادی با فولاد نتوانست عملکرد درخشانش در ملوان را تکرار کند و تنها در ۹ دیدار برای این تیم به میدان رفت و پس از جدایی از جمع اهوازی ها، در لیگ نوزدهم پیراهن ماشین سازی را بر تن کرد.

 

وی در فصل قبل، در ۲۵ دیداری که به میدان رفت، ۳ گل برای ماشین سازی به ثمر رساند و یک پاس گل نیز داد. نکته عجیب در خصوص این بازیکن، گرفتن ۶ کارت زرد طی فصل گذشته است.

 

بابک مرادی بازیکنی چپ پا تخصصی که هافبک چپ یا همان وینگر چپ است یک سال در تیم شهرش (شهرداری یاسوج)بخاطر نبود دفاع چپ بازی کرد اکنون مورد توجه باشگاه استقلال تهران است. این بازیکن ۳ سال پیش نیز توسط مهدی پاشازاده و سیروس دین محمدی که مربیان او در سالهای گذشته بودند به کادر فنی استقلال پیشنهاد شد ولی انتقال او به جمع آبی پوشان عملی نشد.

 

نکته مهم درباره مرادی این است که او یکسال دیگر از قراردادش با ماشین سازی باقی مانده و قصد دارد با فسخ یک طرفه به استقلال بپیوندد که همین موضوع ممکن است مشکلاتی را برای این تیم و خود بازیکن ایجاد کند. ضمن اینکه قرارداد مرادی با استقلال به احتمال فراوان دو ساله خواهد بود و باید دید با توجه به قرارداد قبلی مرادی با ماشین سازی آیا کارت بازی او برای آبی پوشان صادر می‌شود یا خیر.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.