گروه: اخبار استان خبر: 162972 / تاریخ انتشار : 1399/6/13 ساعت : 20:38

دهدشت در وضعیت فوق العاده کرونایی / تخت های بیمارستان دهدشت جوابگوی بیماران نیستند

طبق گفته کادر درمان بیمارستان دهدشت, بخش های کرونای ۱ و۲ و icu دهدشت تکمیل شده و عاجزانه از مردم تقاضا دارند که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند تا تعداد مراجعین به بیمارستان کمتر شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ویروس کرونا پس از ۷ ماه از ورود  به کشور همچنان از میان مردم مختلف قربانی می گیرد و پیر و جوان, زن و مرد کودک و نوجوان و همه اقشار را در چنگال خود گرفته است.

 
در شهرستان کهگیلویه همچون سایر شهرستان های استان کهگیلویه و بویر احمد این ویروس یکه تازی خود ادامه داده و هر روز از میان مبتلایان به این بیماری قربانیان را انتخاب و آنان را به کام مرگ می کشاند.
 
با عبور شهرستان کهگیلویه از شرایط هشدار و ورود به وضعیت حاد و قرمز شبکه بهداشت اخیرا حتی اجازه کفن و دفن هر میتی را در شهرستان کهگیلویه بدون اجازه و تاییدیه این شبکه غیر قانونی دانسته و تنها کسانی که از این شبکه بهداشت تاییدیه داشته باشند می توانند با رعایت دستورالعمل های مشخص میت خود را دفن کنند.
 
در بخشی از اطلاعیه شبکه بهداشت آمده است؛
با توجه به وضعیت بیماری کوید 19 در شهرستان و مصوبه جلسه فوق العاده شورای سلامت شهرستان برگزاری مراسمات خاکسپاری و عزاداری در شهرستان ممنوع و به هیچ میتی چه در شهر و چه در بخش ها و روستاها بدون اجازه کتبی از مرکز بهداشت اجازه دفن داده نمی شود.اجازه دفن نیز تنها با تایید بهداشت منطقه مبنی بر عدم حضور افراد در محل دفن صادر می شود.
 
گفتنی است که تعدادی از پزشکان, متخصصان , پرستاران و درکل اعضای کادر درمان بیمارستان امام خمینی(ع) دهدشت به این بیماری خطرناک مبتلا شدند و با توجه به کمبود تخت در بیمارستان و همچنین کمبود کادر درمانی نگرانی ها برای مقابله و کنترل کرونا در شهر دهدشت بیش از پیش شده است.
 
یکی از اعضای کادر درمان بیمارستان امام خمینی(ع) دهدشت با اعلام آمار مراجعه کنندگان در شب گذشته در بیمارستان دهدشت نگرانی ها را بیشتر کرده که موجب ترس و دلهره بیشتر مردم شده است.
 
وی در یکی از شبکه های اجتماعی اعلام کرد که قریب به ۷۰ نفر در یک شبانه روز در بیمارستان دهدشت به غیر از بخش های کرونای ۱ و ۲ و بخش  icuبستری بودند .
 
 
 طبق گفته کادر درمان بیمارستان دهدشت, بخش های کرونای ۱ و۲ و icu   دهدشت تکمیل شده و عاجزانه از مردم تقاضا دارند که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند تا تعداد مراجعین به بیمارستان کمتر شود.
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.