گروه: اخبار استان خبر: 162925 / تاریخ انتشار : 1399/6/12 ساعت : 15:53
در نشست با روسای بانک های کهگیلویه مطرح شد؛

برخورد قانونی با بانک های ناقض پروتکل های بهداشتی در دهدشت/ احتمال تعویق در پرداخت تسهیلات بانکی

رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت:در صورت عدم رعایت اصول و ضوابط بهداشتی ویژه مقابله با بیماری کرونا در بانک های سطح شهر دهدشت اقدامات قانونی لازم جهت جلوگیری از انتشار هر چه بیشتر ویروس کرونا در این مراکز اجرایی می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ نشست مشترک مسئولان سلامت شهرستان کهگیلویه با روسای بانک‌های شهر دهدشت با حضور فرماندار شهرستان با دستور کار پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در سالن اجتماعات مرکز بهداشت و درمان برگزار شد.

 

 
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در این نشس گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان کهگیلویه از نظر بیماری کرونا، اینکه بانک ها و موسسات مالی در سطح شهر دهدشت  روزانه محل تجمع تعداد زیادی از مردم هستند و احتمال انتشار ویروس کووید ۱۹ در این مکان ها بسیار زیاد است، ضروری است جهت پیشگیری و مقابله با شیوع بیشتر این بیماری راهکار های مناسبی برای جلوگیری از شیوع ویروس پیشنهاد، ارایه و اجرایی شود.
 
 
 
 محمد طاها طیب زادگان با اشاره به اینکه پروتکلهای بهداشتی مقابله با بیماری کرونا در بانک‌ها به نحو مطلوب رعایت نمی شود، افزود: در همین راستا با هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد بعد از این نشست در صورت عدم رعایت اصول و ضوابط بهداشتی ویژه مقابله با بیماری کرونا در بانک های سطح شهر دهدشت اقدامات قانونی لازم جهت جلوگیری از انتشار هر چه بیشتر ویروس کرونا در این مراکز اجرایی می شود.
 
فرماندار کهگیلویه با تاکید بر ضرورت رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در بانکهای شهر دهدشت به عنوان یکی از کانونهای انتشار ویروس کوئید ۱۹ گفت: همکاری بانک‌ها در این موقعیت زمانی که وضعیت شهرستان از نظر بیماری کرونا قرمز است در جلوگیری از شیوع این بیماری می توان مثمر ثمر واقع شود.
 
 
علی رضا اتابک گفت: بانک ها ملزم به ثبت نام در سامانه سلامت وزارت بهداشت و دریافت کد بهداشتی و پروتکل بهداشتی  ضمیمه آن و رعایت تمامی مفاد این پروتکل هستند.
 
 
وی افزود: به کارگیری نگهبان در ورودی بانک ها جهت کنترل ورود و خروج ارباب رجوع با رعایت فاصله گذاری جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت در داخل بانک ها یکی از اقدامات خوبی است که همه بانک ها بهتر است آن را اجرایی کنند.
 
 
تقسیم بندی نوع خدمات ارائه شده در طول هفته جهت کاهش بار مراجعه به بانک ها و ارائه پیشنهادی از طرف فرمانداری در حوزه استانداری مبنی بر تمدید یک ماهه زمان پرداخت انواع تسهیلات بانکی در راستای جلوگیری از افزایش بار مراجعه به بانکها و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان کهگیلویه از مهمترین مصوبات جلسه مشترک با روسای بانک‌های شهر دهدشت بود.
 
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 

علی رضا اتابک 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.