گروه: اخبار استان خبر: 162922 / تاریخ انتشار : 1399/6/12 ساعت : 09:42

دستگیری دو سارق حرفه ای در یاسوج

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری ۲ سارق محموله در یاسوج خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛سرهنگ  سعید بالش زر  در تشریح جزئیات این خبر تصریح کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت محموله در سطح استان و همچنین استان های همجوار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.


وی گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی و با انجام اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت شبانه روزی نهایتاً مشخص شد که باند سارقان محموله در سطح شهرستان‌های بویراحمد و دنا اقدام به سرقت می کنند.


بالش زر تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی مأموران و با هماهنگی مرجع قضائی یک نفر از سارقان دستگیر و در بازجویی های اولیه به ۸ فقره سرقت محموله و بارکنی از خودروهای عبوری با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کرد.


رئیس پلیس آگاهی استان در ادامه افزود: متهم ردیف دوم نیز در یک عملیات غافلگیرانه و با هماهنگی مرجع قضائی دستگیر و در بازجویی‌های اولیه ضمن اعتراف به سرقت های عنوان شده، اعلام داشت سرقت ها را با همدستی شخصی دیگر انجام دادند.


 سرهنگ بالش زر در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی گردیدند، خاطرنشان کرد: تلاش جهت دستگیری همدستان متهم در دستور کار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.