گروه: اخبار استان خبر: 162895 / تاریخ انتشار : 1399/6/11 ساعت : 16:38
بسیج در خدمت دانش آموزان؛

همت جهادگران بسیجی برای مقابل با کرونا در مدارس بهمئی+تصاویر

جهادگران بسیجی بهمئی با حضور در مدارس شهرستان اقدام به ضدعفونی و نظافت اماکن آموزشی برای آغاز سال تحصیلی جدید کردند و این کار در روزهای آینده ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛جهادگران بسیجی پایگاه مقاومت شهید بنیاد عمل مسکن مهر بهمئی با حضور در مدارس شهرستان اقدام به ضدعفونی،شستشو،نظافت و مرتب کردن کلاس های درس کردند تا دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید محیطی بهداشتی داشته باشند.  

 

روح اله خندان مسئول، این گروه جهادی در این راستا به خبرنگار ما گفت:با عنایت به فرارسیدن بازگشایی مدارس و جلوگیری از ابتلای دانش آموزان، معلمان و اولیا به ویروس کرونا تصمیم گرفتیم به صورت داوطلبانه به کمک مسئولان بشتابیم.

 

 

وی افزود:در این راستا مطابق دستورالعمل اعلامی مدارس مورد تقاضا مراحل شستشو، گندزدایی و ضدعفونی به کمک بسیجیان انجام می شود.

 

 

خندان در پایان با اعلام آمادگی این تیم جهادگر برای کمک به ضدعفونی و آماده سازی مدارس شهرستان برای آغاز سال تحصیلی جدید، تصریح کرد:از همه نهادها، ادارات و مسئولان شهرستان تقاضا دارم دست در دست هم دهیم و به احترام مردم فهیم شهرمان تمام تلاش خود را به کار گرفته و با همکاری بچه های فعال، دلسوز و خدوم جهادی و هیئتی زمینه بهبود شرایط را فراهم و استرس را  از دوش دستگاه تعلیم و تربیت برداریم.

 

تصاویر تکمیلی خبر:

 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
Navid
1399/6/11 - 23:29
عالی
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.