گروه: اخبار استان خبر: 162893 / تاریخ انتشار : 1399/6/11 ساعت : 16:28
در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

آغاز عملیات اجرایی ساخت کمپ گردشگری موگرمون در لنده+تصاویر

مدیرآبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان لنده از آغاز عملیات اجرایی ساخت کمپ گردشگری منطقه موگرمون در بخش موگرمون خبرداد.

مراد مرادی پور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،  بااشاره به ظرفیت های ناب گردشگری در منطقه موگرمون گفت: منطقه گردشگری موگرمون به دلیل موقعیت خاص کوهستانی و دسترسی به بزرگترین منبع آب چشمه ای و جاری شدن روخانه جن یکی از جاذبه های ناب گردشگری در شهرستان لنده محسوب می شود.

 

وی افزود: در راستای محرومیت زدایی و توجه به بخش گردشگری به عنوان یک صنعت پایدار و اشتغالزا در منطقه بنیاد علوی با اجرای تفاهم نامه ای با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کهگیلویه وبویراحمد اقدام به ساخت کمپ گردشگری در منطقه موگرمون نموده است.

 

مدیر آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی شهرستان لنده تصریح کرد: اعتبار این پروژه بیش از چهل میلیارد ریال است که سهم بنیاد علوی پانزده میلیارد ریال است که زمان اجرای این پروژه هشت ما و توسط شرکت رزفام کیش بنیاد علوی اجرایی خواهد شد.

 

مرادی پور گفت: باتوجه به وضعیت نامناسب جاده ارتباطی و نداشتن پل ارتباطی برای تردد ساکنین روستاهای پایین دستی و حتی منطقه گردشگری پل نیمه تمامی که در مسیر واقع شده بود نیز به همت بنیاد تکمیل و جاده ارتباطی این منطقه و روستاهای پایین دستی نیز بازشکایی، زیر سازی و آسفالت خواهد شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.