گروه: اخبار استان خبر: 162690 / تاریخ انتشار : 1399/6/4 ساعت : 19:49
در پاسخ به سوال خبرنگاران مطرح شد

واکنش استاندار کهگیلویه و بویراحمد به خلأ حضور تاجگردون در پیگیری پروژه های گچساران

حسین کلانتری در پاسخ به سوالی مبنی بر خلاء حضور "تاجگردون" در پیگیری طرح ها و پروژه های گچساران و باشت گفت:ما خادم مردم هستیم و نوکری مردم را نیز پذیرفته ایم و مطمئن باشید که با تمام توان پروژه های گچساران را تک به تک دنبال می کنیم .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سوالی مبنی بر خلاء حضور "تاجگردون" در پیگیری طرح ها و پروژه های گچساران و باشت گفت:به هرحال نماینده ،نماینده است و جایگاه خودش را هم دارد که انتخابات میاندوره ای پیش روی ماست و همزمان با ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

 

کلانتری در ادامه افزود:بنابراین تمام تلاش و توان خودمان را خواهیم گذاشت که واقعا این روند رو به رشد گچساران سرعت بیشتری داشته باشد و همه طرح ها را با حساسیت و دقت دنبال خواهیم کرد.

 

وی اظهارکرد:ما خادم مردم هستیم و نوکری مردم را نیز پذیرفته ایم و مطمئن باشید که با تمام توان پروژه های گچساران را تک به تک دنبال می کنیم که با سرعت بیشتری روبه جلو برویم.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد درادامه تصریح کرد:در پایان از زحمات آقای "تاجگردون" که در دو دوره نمایندگی به این مردم حوزه انتخابیه گچساران و باشت خدمت کردند، قدرشناسی می کنیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.