گروه: اخبار استان خبر: 162629 / تاریخ انتشار : 1399/6/3 ساعت : 15:32
هیئت ها؛ الگوی منحصر به فرد رعایت پروتکل های کرونایی؛

عزاداری شب چهارم محرم در یاسوج و جلوه های زیبای ارادت به سیدالشهدا (ع)+ تصاویر و فیلم

مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در شب اول محرم در شهر یاسوج در حالی برگزار شد که شرکت کنندگان این مراسم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در محرم امسال با وجود ویروس کرونا سبب شد تا مراسم عزاداری سالار شهیدان که حیات دین اسلام به آن  وابسته است با محدودیت هایی همچون زمان برگزاری، فاصله گذاری اجتماعی، کم شدن نذورات همراه باشد، اما با تمام  مشکلات عزاداری های محرم باید ادامه پیدا کند و عَلم حسین بن علی (ع) باید برافراشته باشد تا نمادی بر علیه ظلم  مستکبران و امیدی در دل مظلومان عالم باشد.

 

در شهر یاسوج و همزمان با فرا رسیدن ماه محرم، شاهد برگزاری مجالس سرور و سالار شهیدان بودیم که در یکی از مراسم ها هیئت رزمندگان اسلام در پارک ولایت  شهر یاسوج  با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، محدود شدن زمان برگزاری مراسم به 2 ساعت، و توزیع ماسک به عزاداری پرداختند.

 

یکی دیگر از مکان های که در آن برای سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) مراسم سوگواری در مرکز استان برگزار شد گلزار شهدای شهر یاسوج بود که در این مراسم مداحان به نوحه سرایی برای امام حسین(ع) و یاران باوفایش پرداختند.

 

پارک ولایت یاسوج

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
---
---
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
گلزار شهدای یاسوج:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.