گروه: اخبار استان خبر: 162524 / تاریخ انتشار : 1399/5/31 ساعت : 19:25

وضعیت قرمز کرونا در بویراحمد و مسافرانی که بیخیال گشت و گذار نمی شوند+تصاویر

در شرایطی که شهرستان بویراحمد به وضعیت قرمز کرونا دچار شده است، اما تصاویر دریافتی حکایت از حضور کاروان مسافران از استان های همجوار به روستای جوزار از توابع شهر چیتاب دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد در حال تاخت و تاز است و روزانه بر شمار فوتی های این بیماری افزوده می شود و  تعداد این فوتی ها به 73 نفر افزایش  پیدا کرده است.

 

شرایط نامناسب کرونا و تبدیل شدن 5 شهرستان بویراحمد، گچساران، لنده، چرام و کهگیلویه به وضعیت قرمز زنگ خطری برای مردم جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین برای مسوولان جهت پیچیدن نسخه ای شفابخش برای مقابله و مهار کرونا است.

 

در همین راستا با اینکه کرونا شهرستان بویراحمد را به وضعیت قرمز تبدیل کرده است، اما تصاویری به این پایگاه خبری ارسال شده که حضور مسافران آن هم به صورت کاروان های اتوبوسی در  حوالی روستای جوزار از توابع شهر چیتاب شهرستان بویراحمد را نشان می دهد.

این سوال مطرح است وقتی 5 شهرستان مهم استان  به وضعیت قرمز تبدیل شده است، چرا اجازه حضور مسافر آن هم از استان هایی همجوار و جنوبی که خود در حال مبارزه با این بیماری هستند داده می شود، آیا زمان آن نرسیده است که ستاد استانی کرونا متناسب با وضعیت حاد در کهگیلویه و بویراحمد ورود مسافر به این استان را ممنوع کند.

 

از طرفی این ستاد  با توجه به اختیاراتی که دارد  می تواند در تمام ورودی های استان ایستگاه های غربالگی را  مجددا فعال  کند، در غیر این صورت نمی توان امید داشت کرونا ویروس و زنجیره آن قطع، و  همچنین شرایط قرمز به وضعیت عادی تبدیل شود.

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.