گروه: اخبار استان خبر: 162430 / تاریخ انتشار : 1399/5/28 ساعت : 15:34
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد:

اسفندیار احمدی: شهروندان تا می توانند از مراجات غیر ضروری به بانک ها و ادارت خودداری کنند

اسفندیار احمدی درخصوص انتشار کرونا و عدم جدی گرفتن این ویروس خطرناک در میان شهروندان هشدار داد.

خواننده خوش ذوق هم استانی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: همه ما از شهروندان تقاضا داریم که پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند با این همه وقتی که در شهر قدم میزنیم متاسفانه شاهد آن هستیم که فقط  ۲۰ درصد مردم از ماسک استفاده می‌کنند  و این شرایط در ادارات نیز حکم فرما است.

اسفندیار احمدی با بیان اینکه: وضعیت کرونا در استان بحرانی بوده و با وجود توصیه مکرر مسئولین ستاد مبارزه با ویروس کرونا مشاهده می کنیم که مراسمات عروسی و عزا به صورت جمعی و بدون رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می گیرد و مردم  آنچنان که لازم است مسائل بهداشتی مانند ماسک زدن را جدی نمی گیرند.


وی افزود: اگر با همین شرایط پیش برویم احتمالاً تا شهریور ماه وضعیت استان قرمز می شود پس ما باید بیشتر  روی فرهنگ سازی رعایت مسائل بهداشتی در خصوص ویروس کرونا کار کنیم و اطلاع‌رسانی‌های بیشتری انجام گیرد، تا مردم شرایط بحرانی را بیشتر درک کنند همچنین پروتکل های بهداشت مانند ماسک زدن و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بیشتر در دستور کار خود قرار دهیم.


این هنرمند هم استانی ادامه داد: شهروندان در مکان های عمومی  از ماسک استفاده کنند و به صورت مکرر دست های خود را با آب و صابون شستشو دهند و هنگام انجام کارهای اداری حتماً از ژل و الکل استفاده نمایند همچنین فاصله گذاری اجتماعی را در جامعه رعایت کنند.


اسفندیار احمدی در پایان گفت مردم اگر تا میتوانند مراسمات عروسی خود را به تعویق بیاندازند یا در حد محدوده در حد خانواده های نزدیک آن را برگزار کنند و اگر کار ضوروی ندارند از مراجعه به بانک ها و ادارات خود داری کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.