گروه: اخبار استان خبر: 162414 / تاریخ انتشار : 1399/5/28 ساعت : 08:02
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

توصیه های خواننده کهگیلویه و بویراحمدی برای عبور از شرایط قرمز کرونایی

جوادطالبی خواننده و هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی برای عبور از کرونا، گفت: هر زمان که از خانه خارج می شوم سعی کردم ماسک بهداشتی با خود به همراه داشته باشم.

جوادطالبی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص توصیه های سازمان بهداشت جهانی و همچنین کادر بهداشت و درمان کشور برای رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: ویروس کرونا در شرایط حاضر موجودیت دارد و راه مبارزه با آن استفاده از ماسک و توجه به رعایت فاصله گذاری های اجتماعی است.

 

خواننده هم استانی در ادامه بیان کرد: هر زمان که از خانه خارج می شوم سعی کردم ماسک بهداشتی  با خودم به همراه داشته باشم زیرا استفاده از ماسک، و همچنین  رعایت فاصله گذاری اجتماعی، و عدم حضور در مجالس غیر ضرور برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا قدم برمی دارم.

 

طالبی با اشاره به اجرای برنامه های های  هنری خود به صورت مجازی، تاکید کرد:  بخش مهمی از مناسبت های زندگی خصوصی و مناسبت های اجتماعی محدود و محصور شده است، و همچنین  کنسرت موسیقی و نشست ها لغو شده است.

 

وی افزود: فعالیت ها و کارهای هنری را به صورت مجازی دنبال می کنم، همچنین انجام هرگونه ورزشی  را در منزل یا در یک مکان سرباز با فاصله اجتماعی انجام می دهم.

 

هنرمند و خواننده هم استانی در پایان گفت: بیش از 60 درصد از مناسبات های مرسوم قبلی، به دلیل کرونا ویروس  را تعطیل کردم زیرا رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای عبور از این بیماری خطرناک، امری ضروری است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.