گروه: اخبار استان خبر: 162358 / تاریخ انتشار : 1399/5/27 ساعت : 07:08

سرانجام وعده فراموش شده دهرابپور پس از جلوس بر صندلی ریاست شورا به کجا می رسد؟

اکنون محمدرحیم دهرابپور به عنوان رئیس شورای شهر یاسوج به آن چیزی که می خواست رسید و در این یک سال بهتر می تواند از اختیارات خود در خصوص رسانه ها جامه عمل بپوشاند اگر تحت تاثیر جو منفی حاکم در شورای شهر نشود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمدرحیم دهراب‌پور عضو شورای شهر یاسوج که به تازگی به ریاست شورای شهر رسیده است خردادماه 96 در گفت‌وگو با رسانه ها در یاسوج در خصوص تعامل خود با رسانه‌ها در دوره جدید گفت و اظهار کرد: خود از اهالی رسانه هستم و رویکرد رسانه‌ای در دوره جدید شورای شهر یاسوج خواهم داشت.

 

وی با بیان این که در کمیسیون فرهنگی شورای شهر یاسوج فعالیت خواهم کرد افزود: اولین اولویت من در این کمیسیون رسانه‌ها خواهند بود.

 

دهراب‌پور افزود: پیگیر راه‌اندازی یا ساخت خانه رسانه در یاسوج خواهم بود و از ظرفیت همه رسانه‌ها نیز استفاده می‌شود.

 

وی با بیان این که رسانه‌ها از نظر تفکر سیاسی هیچ تفاوتی برای من ندارند، افزود: همه باید باشند و از ظرفیت همه آن‌ها باید استفاده کرد.

 

بیش از سه سال از صحبت های دهرابپور می گذرد اما به نظر می رسد این وعده انتخاباتی رئیس شورای شهر یاسوج به مرحله عمل نرسیده است.

 

این گفته و وعده انتخاباتی محمد رحیم دهراب پور از چندمنظر قابل نقد کردن است که در زیر آمده است:

 

محمدرحیم دهراب پور تا کنون هیچ گونه گزارشی از پیشرفت این وعده انتخاباتی خود و درصد تحقق آن نداده است و لازم است اکنون که در کسوت ریاست شورا انتهاب شده است توجه بیشتری به این موضوع داشته باشد.

 

در خصوص دعوت از رسانه ها چنین رویکردی رعایت نشده است و صبح زاگرس بعنوان یکی از باسابقه ترین و حرفه ای ترین رسانه های استان تنها به صورت اتفاقی از جلسات هفتگی شورای شهر اطلاع پیدا می کند و سایر جلسات مهم دیگر شورای شهر با حضور رسانه های وابسته به شورای شهر برگزار می شود.

 

به کرات مشاهده شده است که تنها از یک یا چند رسانه خاص همسو در جلسات استفاده می شود و آن طور که باید مطالبات مردم در این حوزه برآورده نمی شود.

 

اولویت اول با رسانه ها یکی از دیدگاه های مهمی است که در این متن آمده است و باید دید واقعا این موضوع رعایت شده است یا خیر؟

 

اکنون محمدرحیم دهرابپور به عنوان رئیس شورای شهر یاسوج به آن چیزی که می خواست رسید و در این یک سال بهتر می تواند از اختیارات خود در خصوص رسانه ها جامه عمل بپوشاند اگر تحت تاثیر جو منفی حاکم در شورای شهر نشود.

 

انتهای پیام/

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.