گروه: اخبار استان خبر: 162352 / تاریخ انتشار : 1399/5/27 ساعت : 08:32

ماجرای آتش سوزی یک مغازه در یاسوج و خیابانهایی که مردم در آنها کرونا نمیگیرند!/شبکه دنا مروج فرهنگ آنتی کرونا اما شهرداری یاسوج!+تصاویر

بی مقدمه کافیست یک شب به خیابانهای ساحلی یاسوج بروید همانجاییکه می گویند مردم کرونا نمی گیرند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بی مقدمه کافیست یک شب به خیابان ساحلی یاسوج بروید همان جایی که می گویند مردم کرونا نمی گیرند، اگر دقت کرده باشید و سری به پیست اسکیت شهرداری یاسوج زده باشید نوجوانان و جوانان در حال استفاده از این مکان ورزشی در کمال بی توجهی به وضعیت کرونایی هستند.


کمی جلوتر بروید کافه هایی در کنار این خیابان وجود دارد که مملو از افرادیست که در این مکان در حال تردد هستند، اینجا همان جاییست که گفته می شود مردم کرونا نمیگیرند،احتمالا در این مکان ها موادی عرضه میشود که خاصیت آنتی کرونایی دارند.

 


تضادها کاملا مشخص است در جاییکه در همان ثانیه و ساعت شبکه دنا در حال تبلیغات آنتی کرونایی است اما مکان ورزشی منتسب به شهرداری یاسوج در حال ارایه خدمات ورزشی است و این دوگانه ها تا پایان کرونا ادامه دار است.


در همین بین اگر دقت کرده باشید شب گذشته مغازه ای در همین حوالی به آتش کشیده میشود جاییکه از حداقل امکانات نظیر نور بی بهره است و عملا به آن کم توجهی میشود،جدای از پرداخت به این موضوع میتوانید سری به پایین تر از این خیابان ساحلی و نزدیک به رودخانه بشار بزنید تا براحتی تاثیر نبود روشنایی را ببینید.

 

 


انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.