گروه: اخبار استان خبر: 162181 / تاریخ انتشار : 1399/5/23 ساعت : 14:35
در نشست خبری فرمانده انتظامی گچساران مطرح شد

واکنش موسوی در خصوص جو شهرستان در ایام رد اعتبارنامه تاجگردون/با جناح بندی سیاسی و گروهی سنخیتی نداریم

فرمانده انتظامی گچساران با تاکید بر این که در کارم هیچ جریانی خاص سیاسی حاکم‌نیست و خدمتگذار مردم هستیم اشاره ای نیز به جو شهرستان و پیش بینی ها در خصوص اعتبارنامه نماینده گچساران و باشت داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛سرهنگ سید محمد موسوی ،فرمانده انتظامی گچساران در آیین تجلیل از خبرنگاران ضمن گرامیداشت روز خبرنگار گفت:بهترین نشست های ما با اصحاب رسانه بوده است چرا که خدمات به مردم را بیان می کنیم ، نوکر و خدمتگذار مردم هستیم و هرکسی در این موارد به ما کمک کند دستش را هم می بوسیم.

وی افزود: سال ۹۸،سال پرکار و سختی بود و شهادت سردار دل ها ، اعتراضات آبان ماه  و برنامه ریزی های دشمن برای دهه فجر را داشتیم.

فرمانده انتظامی گچساران اظهارکرد :بحث انتخابات در گچساران از حساسیت بالایی برخوردار بود ،اما انتخابات خوبی بدون اتفاق خاصی در سطح شهرستان برگزار شد.

موسوی تصریح کرد:در بحث رد اعتبار نامه نماینده سابق شهرستان، برآوردها این موضوع را نشان می داد که شهرستان جو نامناسبی خواهد داشت، اما بازهم همکاری مردم و فرهنگ مردم گچساران به نمایش گذاشته شد و همه هم به قانون تمکین کردند و نتیجه هم امنیت و آرامش برای خود مردم بود.

وی اظهارکرد:همواره خبرنگاران همراه خوبی برای ما بوده اند و با توجه به شرایط شهرستان گچساران‌ و تلاش عزیزان پلیس و همراهی مردم ،گچساران جایگاه خوبی درنظم و امنیت دارد.

فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به اینکه اطلاع رسانی و آگاهی بخش به جامعه حرفه بسیار ارزشمندی است گفت : در حالی که توسعه و بالندگی کشور در گرو امنیت  بوده و اگر رشدی هم داریم بخش مهمی ناشی از وجود امنیت در کشورمان است که رسانه ها نقش مهمی در این بالندگی ها دارند.

وی با تاکید بر اینکه امروز جامعه بیشتر از هرزمان دیگری نیازمند امید و اعتماد است، گفت: با توجه به مشکلات معیشتی و اقتصادی در کشور، نیاز است که فاکتورهای مثبت نظام اسلامی را ببینیم و در راستای امید بخشی به جامعه گام برداریم.

موسوی در ادامه با اشاره به اینکه لباس ما لباس خدمت است و تلاش این بوده به عنوان یک سرباز خدمتگذار مردم باشیم، خاطر نشان کرد :امروز به همت پرسنل نیروی انتظامی هیچ متهم تحت تعقیب و متواری از سالهای گذشته نداریم.

فرمانده انتظامی گچساران با اذعان بر اینکه کشفیات مود مخدر این ناحیه انتظامی نسبت به سال گذشته، 97 درصد بیشتر شده است گفت : امسال در بحث مواد مخدر ۴۷۶کیلوگرم کشف شد و نزدیک به ۴۴۶نفر هم دستگیر شده اند.

وی با بیان اینکه 8 باند مواد مخدر در سال جاری متلاشی شد و ۲۱نفر قاچاقی نیزدستگیر شدند ،گفت:در بحث کشف سرقت 109 درصد افزایش وجود داشته و 137 نفر دستگیر شدند.

موسوی از دستگیری 227 مجرم و قاچاقچی کالا و توقیف ۱۰۷خودرو در سال جاری خبر داد و اظهار کرد :بالغ بر 55 میلیارد ریال ارزش این کالا ها بوده اما درسال گذشته مقادیر زیادی از این موارد را دستگاه های بیت کوین شامل می شد.

وی تماسهای گرفته شده  با ۱۱۰ را 7 هزار و 575 تماس ارزیابی کرد و گفت:  ۹۰درصد این تماسها عملیاتی شد.

فرمانده انتظامی گچساران در ادامه با بیان اینکه از سال ۹۵با کاهش نزاع دسته جمعی روبرو هستیم افزود : عواملی  همچون فرهنگ سازی مردم و احساس مسئولیت در شهرستان و نیز برخوردهای قضایی و حضور به موقع پلیس و دستگیری افراد موثر در این امر تاثیر داشته، هرچند معتمدین هم کمک کار ما بودند.

وی با اطلاع رسانی از این موضوع که امسال در تصادفات شهری 40 درصد کاهش تصادفات داشتیم در این رابطه از افزایش  ۱۰۰درصدی فوتی ها خبر  داد و این افزایش را نگران کننده عنوان کرد.

فرمانده انتظامی در این نشست تصادفات برون شهری را  ۵۸درصد کاهشی عنوان کرد و در این خصوص اظهار کرد :کاهش ۷۱درصدی فوتی ها را شاهد بودیم ودر این مدت ۴نفر فوتی در این زمینه داشتیم.

موسوی از تشکیل 70 پرونده پلیس فتا در گچساران در 5 ماه گذشته خبر دادو گفت: بیشتر هتک حرمت در فضای مجازی بود که دراین خصوص ۶۳فقره کشف و ضبط و عاملین نیزدستگیر شدند.

فرمانده انتظامی گچساران در پایان گفت :در کارم هیچ جریانی خاص سیاسی حاکم‌ نیست و خدمتگذار مردم هستیم و با جناح بندی سیاسی و گروهی سنخیتی نداریم و تلاش همه همکاران بنده نیز رضایتمندی مردم است.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.