گروه: اخبار استان خبر: 162170 / تاریخ انتشار : 1399/5/23 ساعت : 12:10

هیئت رئیسه جدید شورای شهر یاسوج مشخص شدند

با حضور شجاعی نماینده فرماندار بویراحمد در نشست انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی دوره پنجم شهر یاسوج در سال آخر برگزار و دهراب پور رئیس پارلمان شهری این شهر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی دوره پنجم شهر یاسوج در سال آخر با حضور شجاعی نماینده فرماندای بویراحمد برگزار شد.


صبح امروز ( پنج شنبه 30 مرداد ماه 99) جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی دوره پنجم شهر یاسوج در سال آخر با حضور شجاعی نماینده فرماندای بویراحمد برگزار شد. و در این جلسه محمد رحیم دهراب پور با رأی اعضا به عنوان رئیس شورای شهر یاسوج انتخاب شد.


همچنین با رأی اعضا علی اکبری تبار به عنوان نائب رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج انتخاب شد.

محمدرحیم دهراب پور در این جلسه گفت :سال سوم در زمان ریاست آقای خوبانی علیرغم تمامی سنگ اندازی ها وظایف خود ر ا بدرستی انجام داد و از دوران خوب شورا بود .

دهراب پور گفت ؛ مهم این ست که در این عرصه به وظیفه مان عنل کنیم و تفکر شورایی داشته باشیم .

وی افزود ؛دیگر دوستان را به تعامل دعوت می کنم .

شهردار را انتخاب کردیم برای اینکه تفکرات شورا را اجرایی کنند اما انگار جایگاهها عوض شده است و شهردار شورا شده و ما شهردار هستیم .

محمدرحیم دهراب پور گفت ؛بنده در سال آخر شورا تصمیم گرفتم ریاست شورا را قبول کنم بعنوان عضو کوچکی در دمت دوستان و شهروندان باشیم .

وی گفت :عهد کردیم جز آنکه خیر و صلاح شهروندان است هدفی نداشته باشیم .

دهراب پور ادامه داد:تمام همت را با تعامل ا عضای شورا جهت پیشبرد اهداف بکار خواهم بست .

محمدرحیم دهراب پور افزود؛اولویت اول عمل به قانون و تشخیص حقوق شهروندان خواهد بود انشالله سال دیگر در این زمان از این شرمندگی مردم بیرون آمده باشیم .

مسعود خوبانی گفت ؛بسیار خوشحالم که انسان با سابقه ای مثل آقای دهرابپور ریاست شورا را بر عهده گرفتند .

وی گفت :جا دارد در این جا از مجموعه فرمانداری و مدیریت شهری آقایان کاظمی که قبل تر همکاری داشتند و مهندس شهامت مدیریت جدید تقدیر کنم.

خوبانی گفت ؛همان سال اول در نظر داشتیم که آقای دهراب پور رئیس شورا باشد که دوستان قبول نکردند .

اکبری تبار در این نشست گفت ؛هیات رئیسه سال سوم بسیار با تعامل کار کردند و جایگاه شورا بمعنای واقعی پیدا شد .

علی اکبری تبار افزود ؛شهردار مدیرکل نیست قانون به شورا اجازه داده که اگر کسوراتی دید از شهردار پاسخ بخواهد و وی را استیضاح کند .

وی تصریح کرد ؛ شهردار را ما انتخاب کردیم و باید جوابگو باشیم صدای مردم از سال سوم شروع شده و انشالله ادامه پیدا خواهد کرد .

اکبری تبار ابراز داشت:من از مدیریت شهری استان تقاضا دارم که ورود کنند و بگویند چقدر از پروژه ها اجرا شده ،ما از موضع نظارت و پاسخگویی به مردم کوتاه نخواهیم آمد .

نگین تاجی گفت ؛هیات رییسه سال سوم با تخلفات برخورد کرد ،شهردار بداند استیضاح وی و سوال از وی بخاطر مردم بوده است و این مطالبه گری در سال چهارم شورا ادامه پیدا خواهد کرد.

ما در جهت حقوق مردم قدم بر می داریم و مطالبات در راستای خواسته های مردم است و اگر شهردار برای مردم گام بردارد هیات رئیسه در کنار ایشان خواهند بود .


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.