گروه: اخبار استان خبر: 162169 / تاریخ انتشار : 1399/5/23 ساعت : 12:19

دستگیری عاملان کلاهبرداری به بهانه خواستگاری در استان

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: فردی که به بهانه خواستگاری از دختران دم بخت و زنان‌بیوه کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،سعید بالش زر ً در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره کلاهبرداری از خانواده ها در پوشش خواستگاری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 
وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام تحقیقات پلیسی گسترده شخص کلاهبردار را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.
 
بالش زر تصریح کرد: در بازجویی های اولیه مشخص شد متهم خود را خواستگار معرفی کرده و با نام مستعار ز - م با حضور در روستاهای اطراف سطح استان، با وعده ازدواج از دختران دم بخت و زنان بیوه مقادیر زیادی طلا  و وجه نقد کلاهبرداری کرده است.
 
رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شد از شهروندان خواست در صورتیکه شهروندی از این طریق متضرر شده به پلیس آگاهی استان مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۷۴۲۱۸۲۵۲۵۹ تماس حاصل نمایند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.