گروه: اخبار استان خبر: 162167 / تاریخ انتشار : 1399/5/23 ساعت : 10:42

نظر یعقوب زراعت کیش در خصوص حضور در انتخابات میاندوره ای

در حالی که چند ماه از شروع انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه گچساران و باشت باقی مانده است ترافیک نامزده های احتمالی برای این انتخابات روز به روز بیشتر می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس :با رد اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون  از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی ،باعث شد تا حوزه انتخابیه دو شهرستان گرمسیری باشت و گچساران یکبار دیگر در سال 1400 همزمان با انتخابات  ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخابات داغی را تجربه کنند و در میان دوره ای  مجلس شورای اسلامی حاضر شوند.

 

 در این بین چهره های سر شناسی  در حوزه مختلف سیاسی، فرهنگی، مدیریتی حضور خود را برای انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم گچساران و باشت اعلام کردند و گمانه زنی ها برای بیشتر شدن این افراد نیز وجود دارد.

 

 از چهره های سر شناسی که  که تاکنون رسما و گمانه زنی درباره نام آنها برای حضور در این انتخابات وجود دارد، می توان به عبدالرحیم رحیمی، علیمراد جعفری، لطف الله موسوی، ریحان محمدپور و چند چهره دیگر اشاره کرد .

 

در همین خصوص سید یعقوب زراعت کیش کارشناس مسایل اقتصادی و عضو هیئت علمی دانشگاه در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال حضور در انتخابات گفت: تاکنون تصمیمی برای حضور در انتخابات نگرفته ام .

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.