گروه: اخبار استان خبر: 162161 / تاریخ انتشار : 1399/5/23 ساعت : 10:05
فرمانده سپاه فتح استان؛

تیم فراز بام تنها متعلق به کهگیلویه نیست/همه مسئول تقویت تیم فرازبام هستند+تصاویر

فرمانده سپاه فتح گفت: امروز تیم فراز بام تنها متعلق به کهگیلویه نیست و متعلق به تمام استان کهگیلویه و بویر احمد است و از این جهت همه مسیولیت تقویت این تیم را دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مراسم تجلیل از قهرمانان هندبال فراز بام خائیز دهدشت در رده های نونهالان و نوجوانان با حضور فرمانده سپاه فتح استان, امام جمعه شهر دهدشت,فرماندار کهگیلویه و مسئولین شهرستانی و استانی  در سالن اختصاصی هندبال شهید باهنر دهدشت برگزار شد.

 
در این مراسم سردار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان با اشاره به فرارسیدن سالگرد ارتحال میر احمد تقوی گفت: یاد و نام عالم فرزانه آمیر احمد تقوی را گرامی می دارم که یاد او در این استان جاودان و مانا خواهد بود.
 
 
سردار خرم دل گفت: یکی از ابعاد شخصیتی وی مصلح بودن و ارتباطات مردمی در همه نقاط استان و شهرستان بودبا توجه به این که سالگرد ارتحال وی با ایام کرونایی یکی شده است باید در سال های آینده مراسم مفصلی برگزار شود.
 
 
وی با اشاره به فعالیت های خوب باشگاه فرازبام خاییز دهدشت، امروز تیم فرازبام تنها متعلق به کهگیلویه نیست و متعلق به تمام استان کهگیلویه وبویر احمد است و از این جهت همه مسئولیت تقویت این تیم را دارند.
 
 
 
فرمانده سپاه فتح استان تصریح کرد: اگر روند پیشرفت این تیم روز به روز بهتر و بیشتر شود در سال های آینده موفقیت های بزرگ این تیم را همه خواهند شنید و هزاران نفر در جشن های موفقیت آن شرکت خواهند کرد.
 
 
سردار حمید خرم دل گفت: از مسئولین استان و شهرستان از جمله استاندار خواهش دارم با توجه به اینکه در سطح استان این تیم در لیگ برتر شرکت کرده و برای استان افتخار آفرینی می کند حتما باید تقویت شود.
 
 
وی اضافه کرد: استعدادهای فراوانی در استان کهگیلویه و بویر احمد در حوزه های مختلف وجود دارد و مهم این است که مسیر درستی برای این استعداد ها وجود داشته باشد تا شکوفا شده و موفق شوند.
 
 
گفتنی است در حاشیه این مراسم از بازیکنان و عوامل تیم های نونهالان و نوجوانان هندبال فرازبام خاییز دهدشت, خبرنگاران شهرستان کهگیلویه تجلیل به عمل آمد.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.