گروه: اخبار استان خبر: 162132 / تاریخ انتشار : 1399/5/22 ساعت : 11:40

ترویج یک فرهنگ خوب برای مقابله با کرونا ویروس در کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

تعدادی از خانواده های کهگیلویه و بویراحمدی که عزیزان خود را از دست داده اند با عدم برگزاری مراسمات معمولی عزاداری در استان فرهنگ دوری و پرهیز از تجمعات به منظور تقابله با ویروس کرونا را ترویج می دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ویروس منحوس کرونا به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، برگزاری تجمعات عروسی و عزا، نادیده گرفتن فاصله گذاری اجتماعی در شیب صعودی قرار دارد.

 

در همین رابطه یکی از مهترین دلایل در خصوص افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به دلیل برگزاری اجتماعات عروسی و عزا بوده که تلاش ها و زحمات مسوولان و کادر درمان را با مشکل مواجه می کند.

 

در کنار همه بی توجهی ها نسبت به پروتکل های بهداشتی، تصاویری از پوستر دو فرد فوت شده به این پایگاه خبری ارسال شده که صاحبان مراسم برای حفظ سلامت خود و همشهریان از برگزاری مراسم به صورت جمعی  پرهیز کرده اند.

 

لازم به ذکر است بستگان این مرحومان در شهرستان های گچساران و باشت به دلیل شیوع ویروس کرونا و خطرات ناشی از انتقال آن، از برگزاری مراسم پرهیز می کنند و مخارج این مجلس را در امور خیریه صرف خواهند کرد.

 

گفتنی است با توجه به خطر تجمعات، اتخاذ چنین تصمیمی از سوی خانواده آن مرحومین سبب فرهنگ سازی و کمک به جلوگیری از شیوع کرونا و  همچنین گام برداشتن در قطع زنجیره ویروس کرونا خواد شد.

 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.