گروه: اخبار استان خبر: 162047 / تاریخ انتشار : 1399/5/20 ساعت : 18:41

تقدیر فرمانده سپاه فتح از اقدام جهادی استاندار در خصوص ساماندهی تپه نورالشهدای یاسوج

سردار حمید خرم دل از اقدام جهادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص ساماندهی تپه نورالشهدای یاسوج قدردانی کرد و گفت:همکاران ما در بسیج سازندگی با همه توان پای کار هستند تا این پروژه مهم فرهنگی استان که خلا آن تاکنون بسیار مشهود بود به سرانجام برسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سال ها پس از تدفین شهدای گمنام بر فراز شهر یاسوج، ساماندهی این گلزار مطهر مورد بی مهری قرار می گرفت و مسئولان هر بار وعده هایی می دادند اما این وعده ها هیچ گاه سرانجام خوبی پیدا نکرد تا این که حسین کلانتری استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد عزم خود را برای ساماندهی این مکان کاملا جزم کرد و به تمامی دستگاه های مربوطه دستور داد کار ساماندهی این گلزار هر چه سریعتر انجام شود.

 

 در چند روز اخیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد همراه با سایر مسوولان و به ویژه فرمانده سپاه فتح که پیگیر همیشگی وضعیت یادمان شهدای گمنام بوده با سرکشی از این فضا در شهر یاسوج قول بهسازی آن را داده که اکنون این قول به بار نشسته و بخش خوبی از کار جهت تکمیل آن انجام شده است که می‌توان آن را از نوع اقدام جهادی و انقلابی نام نهاد.

 

حسین کلانتری در بازدیدی که از تپه نورالشهدا داشت بیان کرد: معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرمانداری شهرستان بویر احمد، بسیج سازندگی سپاه فتح استان، شهرداری، اداره راه و شهرسازی، دستگاه های خدمات رسان آب و فاضلاب، برق و میراث فرهنگی و گردشگری اقدامات لازم را با هماهنگی و همکاری انجام می دهند. توسعه این مکان معنوی باید به سرعت آغاز و به صورت جهادی و عملیاتی به آن پرداخته شود. تلاش شود تا طرح توسعه یادمان شهدای گمنام یاسوج تا هفته دفاع مقدس تکمیل و آماده افتتاح شود.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در خصوص روند عملیات اجرایی گلزار شهدای گمنام شهر یاسوج اظهار کرد: خوشبختانه استاندار کهگیلویه و بویراحمد به صورت ویژه و با یک حرکت جهادی و انقلابی وارد عمل شد.

سردار حمید خرم دل تاکید کرد: قبور شهدای گمنام بهترین مکان جهت برگزاری برنامه‌های معنوی و فرهنگی است که باید امکانات لازم و فضای مناسبی برای حضور خیل مشتاقان و شیفتگان به مکتب شهدا را داشته باشد اما فضای فعلی به هیچ وجه زیبنده مقام شامخ شهدا و همچنین ارادتمندان و و رهروان آن‌ها نیست.

 

وی افزود: کار به خوبی بر روی این مکان شروع شده و با دغدغه‌ای که از استاندار محترم سراغ داریم آینده خوبی را متصور خواهیم شد و دیدیم که در روز ابتدای کار با چشمان اشک‌بار وارد عمل شدند.

 

فرمانده سپاه فتح با بیان اینکه در همین ابتدای کار مبلغ بسیار خوبی برای این موضوع در نظر گرفته شده خاطرنشان کرد: همکاران ما در بسیج سازندگی با همه توان پای کار هستند تا این پروژه مهم فرهنگی استان که خلا آن تاکنون بسیار مشهود بود به سرانجام رسیده و مردم استان به خصوص مردم و جوانان شهر یاسوج بتوانند از این فضای معنوی به خوبی استفاده کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.