گروه: اخبار استان خبر: 162020 / تاریخ انتشار : 1399/5/20 ساعت : 15:01
در دیدار فرمانده انتظامی لنده با خانواده شهدا مطرح شد:

عزت و امنیت امروز ما مرهون خون شهدا است/ناجا در خط مقدم فرهنگ ایثار و شهادت است+تصاویر

فرمانده انتظامی شهرستان لنده در دیدار با خانواده شهید عزیزی گفت: امروز اگر عزت و اقتداری داریم به برکت خون شهدا و رهبری مقدر ایران اسلامی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، سرگرد فرزین جمشیدی در دیدار خانواده شهید شیروان عزیزی از شهدای والمقام ناجا در شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گفت: شهدا پرچم عزت و افتخار ملت ما هستند و جانبازان و آزادان نیز ستارگان درخشان جبهه مقاومت از دفاع مقدس تا مدافعین حرم هستند.

 

وی افزود: نیروی انتظامی بر اساس رسالت ذاتی خویش همواره در عرصه های مختلف خود را جز مدافعین حریم ایران اسلامی و ولایت بوده است به طوری که روزی نیست که شهید یا جنبازی تقدیم آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و امینت جامعه نکند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: اگر امروز عزت و اقتداری در کشور داریم به برکت خون سرخ همین شاهدان شهیدی است که برای دفاع از حریم امنیت جامعه جان خویش را تقدیم کردند.

 

وی تاکیدکرد: دیدار با خانواده معظم و معزز شهدا برای همه ما نشانه ای است تا این ستارگان درخشان ایثار و فداکاری را فراموش نکنیم و به برکت خون همین شهدا بتوانیم ادامه دهنده راه آنان باشیم.

گفتنی است شهید شیروان عزیزی از نیروهای کمیته انقلاب اسلامی بود که در تاریخ 66/7/20در منطقه عملیاتی شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
 
انتهای پیام.
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.