گروه: اخبار استان خبر: 161998 / تاریخ انتشار : 1399/5/20 ساعت : 07:49
پیگیری سوژه های مردمی:

ناتوانی دکل48متری مخابرات در رضایت مندی شهروندان لنده ای+تصاویر

یکی از مهمترین وعده های مسئولان شهرستان لنده به خصوص شرکت مخابرات راه اندازی دکل BTS یا همان آنتن 48متری بود که با نصب وراه اندازی این دکل عملا هیچ تغییر در برخی از مناطق شهر لنده صورت نگرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، شرکت مخابرات از جمله شرکت های است که در ارائه خدمات خود باید سرعت، دقت و زیرساخت های لازم را برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان خود به دلیل دریافت هزینه  خدمات ارائه نمایید.

توسعه زیر ساخت های فنی و مهندسی یکی از مهمترین راه های ارتقای سطح خدمات برای استفاده کنندگان از خدمات شرکت مخابرات و اپراتورهای مختلف در سطح کشور است که برخی شرکت ها با ارائه راهکارهای مناسب اقدام به افزایش سطح خدمات خود کردند تا رضایت مندی مشتریان خود را که مهمترین سرمایه یعنی اعتماد است را حفظ کنند.

در پی گلایه های مکرر شهروندان لنده از وضعیت پوشش شبکه های تلفن همراه و سرعت اینترنت در سطح شهرلنده با پیگیری های مسئولان شهرستان لنده و حمایت شرکت مخابرات استان دکل 48متری به منظور ارائه بهتر خدمات راه اندازی شد که با نصب و راه اندازی این دکل بخشی از مشکلات شهر رفع گردید ولی برخی مناطق شهر لنده هنوز از دسترسی به یک شبکه تلفن همراه مناسب برخودار نیستند که این مهم بارها و بارها با مراجعه حضوری ساکنین محله شهید دهقان (زیرتل پشمه کاران) از پوشش حداقلی تلفن همراه نیز بی بهره اند.

حسینی برومند از ساکنین این محله گفت: بیش از چندین سال است که با مراجعه به شرکت مخابرات خواستار رفع مشکل ارتباطی ما از سوی مسئولان مربوطه بودیم که تا کنون ره به جایی نبرده است.

وی افزود: متاسفانه در بیشتر اوقات ما دسترسی به اینترنت و حتی شبکه تلفن همراه را نداریم که انتظار داریم مسئولان این معضل چندین ساله را برای همیشه رفع کنند.

این شهروند لنده ای گفت: در مراجعات چندماه گذشته مسئولان شرکت مخابرات از رفع مشکل با راه اندازی دکل 48متری بارها سخن می گفتند و به ما وعده می دادند که با نصب و راه اندازی این دکل نیز متاسفانه هیچ گرهی از مشکل ما باز نشد.

 

 

گفتنی است خردادماه سال جاری رئیس اداره مخابرات شهرستان لنده در گفت وگو با همین پایگاه خبری از رفع کامل مشکلات تلفن همراه در شهرستان لنده خبرداد که مشروح این خبر را می توانید اینجا بخوانید.

امیدواریم مسئولان مربوطه با ارائه راهکارهای مناسب هرچه سریعتر برای رفع دغدغه های شهروندان گام برداند و با کمی نظر سنجی از ارائه خدمات ادارات خود در مناطق مختلف شهرستان یک خود ارزیابی داشته باشند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.