گروه: اخبار استان خبر: 161976 / تاریخ انتشار : 1399/5/19 ساعت : 16:11

آخرین جزئیات بیمارستان سی سخت از زبان فرماندار دنا

فرماندار شهرستان دنا اخرین جزئیات از روند اجرایی احداث بیمارستان شهر سی سحت را بیان کرد.

 به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا استان کهگیلویه وبویراحمد با بیشترین تعداد پزشک و تحصیل کرده مقطع دکترا در سطح استان همچنان محروم از داشتن بیمارستان است به گونه ای که بیماران این شهر برای مداوا به یاسوج و شیراز عزیمت می کنند.

 

موضوع احداث بیمارستان سی سخت و پاتاوه مدت هاست در بین رسانه های استان دستخوش نقد و انتقاد قرار می گیرد.

 

فرماندار دنا در خصوص اخرین وضعیت بیمارستان سی سخت در گفتگو با  صبح زاگرس گفت: روند اجرایی پروژه بیمارستان سی سخت به دلیل اینکه جانمایی آن در مکان نامناسب قرار داشت متوقف شد تا اینکه این بیمارستان در مکانی جدید تعبیه شد.

 

پناهی افزود: بیمارستان سی سخت در زمین به مساحت حدود 6500متر و در وردی بندان و خیابان حافظ پیشبینی شده است که بخش کمی از این مقدار زمین در آخرین مراحل خریدقرار دارد.

 

وی بیان کرد: کلیه استعلامات این زمین از دستگاه های خدمات رسان گرفته شده است و هیچگونه مشکلی در این خصوص ندارد.

 

فرماندار دنا گفت: این پروژه از پروژه های مهم استان کهگیلویه وبویراحمد است که دارای اعتبارات ملی بوده امید است در هفته دولت در سال جاری عملیات اجرایی آن آغاز شود.

 

گفتنی است پیش از این خبرهایی مبنی بر آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان 32 تخت خوابی سی سخت در رسانه های استان منتشر شد و به تخصیص 50 میلیارد ریال اعتبار این بیمارستان اشاره شده بود که به دلیل جانمایی نامناسب این بیمارستان متوقف شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.