گروه: اخبار استان خبر: 161970 / تاریخ انتشار : 1399/5/19 ساعت : 11:36
گزارش تصویری؛

برگزاری ویژه برنامه شب شعر غدیر در دهدشت

ویژه برنامه "شب شعر ولایت" به مناسبت عید غدیر خم به همت اداره فرهنگ و ارشاد و سازمان تبلیغات کهگیلویه در دفتر امام جمعه دهدشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ شب گذشته ویژه برنامه "شب شعر ولایت" به مناسبت عید غدیر خم به همت اداره فرهنگ و ارشاد و سازمان تبلیغات کهگیلویه در دفتر امام جمعه دهدشت برگزار شد.

 

 
 
در این ویژه برنامه رییس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هدف از برگزاری این آیین؛ گرامی داشتن یاد اولین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت بوده است.
 
 
سید ایرج کاظمی جو عنوان کرد:بیش از ۶۰ هنرمند در کهگیلویه در حوزه  شعر فعالیت دارند و برخی از این عزیزان امشب در این ویژه برنامه با رعایت پروتکل های بهداشتی اشعار خود در وصف حضرت امیر را خوانند.
 
 
 
 
حجت الاسلام وحدانی فر،امام جمعه دهدشت نیز در این آئین بیان کرد:در این شب شعر شاعران و نظرات و  اشعار خود را در مورد عید ولایت و حضرت علی (ع) بیان کردند.
 
 
امام جمعه دهدشت با اشاره به اینکه یکی از راه های ترویج فرهنگ غدیر از راه شعر و برگزاری چنین مجالسی است،افزود:در طول تاریخ نیز به اهمیت این مسله تاکید شده است و امیدواریم ما نیز با بهره گیری از هنر بتوانیم مضامین دینی و...را به آیندگان به ویژه جوانان منتقل کنیم.
 
 
در پایان از شاعرانی که در این مراسم به بیان اشعار خود در مدح مولا امیر المومنین (ع) پرداختند نیز تجلیل شد.
 
 
بیش از ۶۰ هنرمند در کهگیلویه که مرکز ثقل شعر استان کهگیلویه و بویراحمد است در حوزه شعر فعالیت دارند.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.