گروه: اخبار استان خبر: 161968 / تاریخ انتشار : 1399/5/19 ساعت : 08:55
در پی جهانی شدن پویش لبیک یا خامنه ای صورت گرفت؛

قدردانی و پیام تبریک مسئولان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت شاهکار فضای مجازی بسیج استان

مسئولان ارشد کهگیلویه و بویراحمد در پیام های جداگانه ای موفقیت و نقش پررنگ سازمان فضای مجازی بسیج استان در جهانی کردن پویش لبیک یا خامنه ای را تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  طی روزهای اخیر و در آستانه عید غدیر خم، در فضای توئیتر فارسی، جریانات ضد انقلاب که در چندهفته اخیر کلیدواژه های متعددی را داغ کرده و به جریان سازی علیه نظام اسلامی و به طور خاص علیه رهبر انقلاب مشغول بودند کاملا به حاشیه رفتند. کارزار توئیتری «لبیک یاخامنه ای» موفق شد با رکورد حضور ۳۰ ساعته درمیان ده ترند برتر توئیتر جهانی رتبه سوم جهان را هم به دست آورد.

 

کاربران موفق شدند با انتشار یک میلیون محتوا ذیل این کلیدواژه، ترند سوم توئیتر در جهان را به دست آورند، نکته قابل توجه آنکه این کلیدواژه در مدت ۲۴ ساعت و  حضور کلیدواژه های میلیونی پیرامون موضوعات مهم در نقاط مختلف دنیا، توانست در میان ۱۰ ترند برتر جهان حضور داشته باشد.

 

#لبیک_یا_خامنه_ای تاکنون بیش از یک میلیون و  ۴۰۰ هزار مخاطب داشته و بیش از ۱۴۳ میلیون ظرفیت بازدید ایجاد کرده است.

 

در این میان نقش کاربران فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز پررنگ بود که همین مساله باعث شد برخی مسئولان ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی این موفقیت را تبریک گفتند.

 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و تبریک عید ولایت به همه شما مجاهدان

 حضور انقلابی و موثر در فضای مجازی و مبارزه با رسانه های معاندِ جبهه دشمن که سعی میکنند حقایق را تحریف کنند یک ضرورت است .

اخبار عملکرد شما به گوش ما رسیده و در جریان فعالیت های شما قرار گرفتیم لذا این جانب از همه شما که طلایه داران جنگ رسانه ای هستید تقدیر و تشکر ویژه دارم.

آرزو داریم در پیشگاه پروردگار مأجور باشید.

 

**********************************************

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد

بسم الله الرحمن الرحیم

در دوران حاضر در حالیکه دشمن جبهه ای به گستردگی تمام حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، روانی، امنیتی و دفاعی برای مقابله با انقلاب اسلامی را فراهم کرده و از هیچ شرارت، فتنه و دسیسه ای فرو گذار نمی کند ان شاالله مجاهدت خاموش شما عزیزان فعال در فضای مجازی برای مقابله با جنگ تمام عیار دشمن مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد.

روزی در دفاع مقدس عشایر و فرزندان این استان نامی جادوانه از خود بجای گذاشتند و امروز نیز طنین دلنشین شما در این فضا با عنوان لبیک یا خامنه ای عطر آگین شده است.

بنده هم به نوبه خود ضمن تبریک اعیاد امامت و ولایت، توفیقات روز افزون برای شما آرزومندم.

برادر شما حمید خرم دل

 

*********************************************

 

در حال تکمیل ...

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.