گروه: اخبار استان خبر: 161964 / تاریخ انتشار : 1399/5/19 ساعت : 08:29
در پی جهانی شدن پویش لبیک یا خامنه ای؛

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت شاهکار فضای مجازی بسیج استان

آیت الله سید نصیر حسینی در پیامی موفقیت و نقش پررنگ سازمان فضای مجازی بسیج کهگیلویه و بویراحمد در جهانی کردن پویش لبیک یا خامنه ای را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس طی روزهای اخیر و در آستانه عید غدیر خم، در فضای توئیتر فارسی، جریانات ضد انقلاب که در چندهفته اخیر کلیدواژه های متعددی را داغ کرده و به جریان سازی علیه نظام اسلامی و به طور خاص علیه رهبر انقلاب مشغول بودند کاملا به حاشیه رفتند. کارزار توئیتری «لبیک یاخامنه ای» موفق شد با رکورد حضور ۳۰ ساعته درمیان ده ترند برتر توئیتر جهانی رتبه سوم جهان را هم به دست آورد.

 

در این میان نقش کاربران فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز پررنگ بود که همین مساله باعث شد نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی این موفقیت را تبریک بگوید.

 

آیت الله حسینی در این پیام  حضور انقلابی و موثر در فضای مجازی و مبارزه با رسانه های معاندِ جبهه دشمن که سعی میکنند حقایق را تحریف کنند را یک ضرورت دانست.


متن پیام آیت الله حسینی به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و تبریک عید ولایت به همه شما مجاهدان

 حضور انقلابی و موثر در فضای مجازی و مبارزه با رسانه های معاندِ جبهه دشمن که سعی میکنند حقایق را تحریف کنند یک ضرورت است .

اخبار عملکرد شما به گوش ما رسیده و در جریان فعالیت های شما قرار گرفتیم لذا این جانب از همه شما که طلایه داران جنگ رسانه ای هستید تقدیر و تشکر ویژه دارم.

آرزو داریم در پیشگاه پروردگار مأجور باشید.

سید نصیر حسینی
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویر احمد

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.