گروه: اخبار استان خبر: 161955 / تاریخ انتشار : 1399/5/18 ساعت : 15:54
واکنش بازیکن لیگ برتر کشور به کمک های مومنانه:

فرهنگ غنی ایرانی واسلامی یکی از فرهنگ های بشری برای نودوستی و کمک به نیازمندان است

سلمان شهبازی بازیکن سابق لیگ برتر کشور گفت: فرهنگ غنی ایرانی واسلامی همواره یکی از فرهنگ های تمدن بشری در خصوص نوع دوستی و کمک به نیازمندان بوده است که همچنان قداست خویش را حفظ کرده است.

بازیکن سابق لیگ برتر کشور و شهرداری یاسوج در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به کمک های مومنانه گفت: فرهنگ غنی ایرانی واسلامی همواره یکی از بهترین فرهنگ های تمدن بشری در خصوص نوع دوستی و کمک به نیازمندان بوده است که قداست این فرهنگ همچنان محفوظ مانده است.

 

وی افزود: مردم ایران اسلامی در موقعیت های مختلف به صورت خود جوش در برنامه ها و کمک رسانی و تمام امور خیر در زمینه های مختلف عملکرد درخشانی از خود نشان دادند.

 

سلمان شهبازی تصریح کرد: بدون شک حضور هوشمندانه نخبگان، خیران، هنرمندان، ورزشکاران، فعالان اقتصادی ، موسسه های خیریه که دل در گرو این خاک مقدس دارند با اتحاد و همدلی قاب سخاوت را ترسیم کنیم.

 

این بازیکن سابق شهرداری یاسوج و لیگ برتر گفت: در این ایام سخت کرونا و رکود اقتصادی وخالی شدن سفره های خالی خیل انبوهی از هموطنان شرافتمند شده عدالت اجتماعی حکم می کند که به نیازمندان توجه بیشتری شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.