گروه: اخبار استان خبر: 161954 / تاریخ انتشار : 1399/5/18 ساعت : 13:35
همزمان با عید غدیر صورت گرفت:

تجدید میثاق خبرنگاران با شهدای گمنام لنده/امام جمعه:در جامعه ای که خبرنگار نباشد آگاهی و اطلاع رسانی ذبح می شود+تصاویر

همزمان با عید سعید غدیرخم و روز خبرنگار آیین غیارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای گمنام شهرستان لنده با حضور مسئولان و همراهی اصحاب رسانه این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، امروز و به مناسب عید سعید غدیر خم و روز خبرنگار، امام جمعه، مسئول روابط عمومی ناحیه لنده، مسئول حراست فرمانداری و رئیس شورای شهرستان لنده و اصحاب رسانه شهرستان لنده آئین غبارروبی و عطر افشاری گلزار مطهر دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس عطر افشانی و غباروبی شدند.

 

 

در این مراسم فتاح بدری به عنوان رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان لنده با تبریک عید عسید غدیر خم و روز خبرنگار گفت: غدیر مهمترین رویداد تاریخی برای امت اسلام است که تلفیق آن با روز خبرنگار که هر دو  پیام اوران آگاهی و  اطلاع رسانی هستند را یک اتفاق مهم و مبارک می دانیم.

 

وی افزود: آگاهی بخشی به جامعه مهمترین پیام غدیر است که اعتقاد داریم غدیر تنها نام یک سرزمین نیست بلکه یک تفکر است که باید در جامعه نهادینه شود.

 

بدری اظهارکرد: فلسفه خبرنگاری نیز اطلاع رسانی است که انعکاس رخدادهای مهم جامعه را برعهده دارد که در این بین می بایست تجربه کافی همراه با دانش و آگاهی و مهمترین اصل صحت و دقت در خبر را به همراه داشته باشد.

 

در ادامه نیز حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل با تبریک عید غدیر و روز خبرنگار تصریح کرد: روز خبرنگار روزی باعظمت است و تقارن آن با عید غدیر جای تبریک ویژه دارد.

 

وی افزود: خبرنگاران در انعکاس خبر و جهت دهی به جامعه در تلاش اند که اگر نباشند خیلی از اخبار و آگاهی در جامعه ذبح خواهد شد.

 

امام جمعه شهرستان لنده گفت:خبرنگاران با گذاشتن وقت و انرژی برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بهجامعه از هیچ تلاش دریغ نمی کنند و این رسالت مهم خبرنگار خوب است.

 

محمودی اصل گفت: حضور در روز عید غدیر و میثاق با شهدا در این روز و تلفیق روز خبرنگار با این عید فرصت خوب برای علی شناسی و تبین فلسفه غدیر در جامعه است که امیدواریم همه ما در خط ولایت و تبعیت از ولی امر مسلمین گام برداریم.تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.