گروه: اخبار استان خبر: 161864 / تاریخ انتشار : 1399/5/15 ساعت : 14:23

هتل ورزش یاسوج 14 ساله شد/پروژه ای که 7 استاندار توان تکمیلش را نداشتند+تصاویر

14 سال از کلنگ زنی هتل ورزش یاسوج می گذرد تا با آمدن و رفتن 7 استاندار به عنوان مدیر ارشد اجرایی استان و چندین مدیر کل ورزشی همچنان این پروژه به بهره برداری نرسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس از  آغاز عملیات اجرایی هتل ورزش کهگیلویه و بویراحمد در شهر یاسوج 14 سال می گذرد تا زور 7 استاندار به تکمیل این پروژه نه چندان بزرگ نرسد.

 

ورزشکاران ، ورزش دوستان ، مدیران ورزشی و استانداران زیادی آمدند و رفتند تا هتل ورزش یاسوج برای ورزشکاران این استان به ارزویی دست نیافتنی تبدیل شود.

 

به نظر می رسد در هنگام بهره برداری از این پروژه بتوان از ابنیه آن به عنوان یک موزه ورزشی استفاده کرد تا چرا که هر بنایی یک عمری دارد و این ساختمان افتتاح نشده گرد پیری بر چهره اش نشسته باشد.

 

کهگیلویه و بویراحمد که به سرزمین چهارفصل در جنوب ایران شهرت دارد و فرصتی ارزشمند با پتانسیل آب و هوایی بالا برای ورزشکاران کشور است تا بتوانند در این استان به تمرین های ورزشی و حتی برگزاری مسابقات بپردازند، اما متاسفانه عدم زیر ساخت های ورزشی مناسب و کافی باعث شده است تا شاهد رکود ورزش و زیر ساخت های ورزشی در این استان باشیم.

 

اگر چه مسئولان ورزش استان تلاش های خوبی در رفع نواقصات و کمبودهای ورزشی استان انجام می دهند اما متاسفانه عدم چانه زنی های کافی و حمایت های ملی باعث عقب ماندگی توسعه ای زیر ساخت های ورزشی در استان شده است .

 

شاید در سرانه های ورزشی برخی جاها به استاندارد ها نزدیک باشیم اما نباید فراموش کرد عمر زیادی از ابنیه های ورزشی استان گذشته و نیازمند نوسازی و بازسازی قدرتمند است تا در واقعیت شاهد زیر ساختی سالم و پویا در حوزه ورزش باشیم.

 

ظرفیت عظیم قشر جوان ، استعداد های ناب ورزشی ، آب و هوای مناسب بستری مناسب برای کشف نخبگان ورزشی استان است تا با فراهم کردن زیر ساخت های ورزشی به نوعی شاهد رونق در بخش اشتغال ، ورزش و اقتصاد بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.