گروه: اخبار استان خبر: 161826 / تاریخ انتشار : 1399/5/14 ساعت : 17:42

آغاز ساخت ایستگاه برق شهرستان لنده و بخش سوق + تصاویر

رئیس شبکه برق کهگیلویه گفت: بناهای این ایستگاه طبق وعده و قرارداد پیمانکارکه تا پایان دی ماه خواهد بود ساخته خواهد شد و پس از آتابش نژاد گن سایر فعالیتها برای راه اندازی این ایستگاه صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این روزها بالا رفتن دمای هوا موجب استفاده بیشتر مردم از وسایل سرمایشی شده که بسیاری از آن ها موجب افزایش مصرف برق و در نتیجه افزایش فشار بر ایستگا های برق شهرستان شده است.

 

در شهر دهدشت، سوق، لنده و روستاهای تابعه این روزها قطعی مکرر برق موجب کلافگی همه مردم و بعضا سوختن وسایل برقی و متضرر شدن آن ها شده است.

 

مهرداد تابش نژاد رئیس شرکت  برق کهگیلویه در این زمینه در گفت و گو با صبح زاگرس گفت : با توجه به افزایش دمای هوا طبیعتا استفاده مرم از وسایل سرمایشی بیشتر و در نتیجه فشار بر ایستگاه برق موجب قطعی های کوتاه مدت خواهد شد.

 

 

تابش نژاد با اشاره به ایستگاه جدید در حال احداث دژکوه در بخش سوق گفت: این ایستگاه برق لنده، سوق و بخش مرکزی در مرحله خاکبرداری و ابنیه به سر می برد و دکل آن در حال انجام است. پیمانکار ساخت دکل و ابنیه مشخص و درحال فعالیت هستند.

 

وی اضافه کرد: زمانی که بناها و ساختمان های این ایستگاه به پایان برسد تجهیزات و تاسیسات پست راه اندازی خواهد شد که آن مرحله نیز پیمانکار خاص خود را دارد.

 

رئیس شرکت برق دهدشت با اشاره به زمان پایان ساخت ایستگاه برق دژگوه سوق گفت: بناهای این ایستگاه طبق وعده و قرارداد پیمانکارکه تا پایان دی ماه خواهد بود ساخته خواهد شد و پس از آن سایر فعالیتها برای راه اندازی این ایستگاه صورت می گیرد.

 

وی افزود: این ایستگاه، برق بخش سوق، شهرستان لنده و قسمت هایی از بخش مرکزی کهگیلویه را پوشش خواهد داد و موجب می شود علاوه بر تقویت برق حوزه های گفته شده فشار وارده بر ایستگاه سرپری کمتر و در ادامه پایداری برق بیشتر و قطع شدن آن نیز کمتر خواهد شد.

 

در ادام تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.