گروه: اخبار استان خبر: 161788 / تاریخ انتشار : 1399/5/13 ساعت : 16:55

چهره کهگیلویه و بویراحمد را به خاطر بازدید و لایک اینستاگرامی زشت نکنیم

برخی افراد که تنها به دنبال بازدید در اینستاگرام هستند از عواقب کاری که می کنند اگاهی ندارند و کمک بزرگی به زشت نشان دادن چهره استان کهگیلویه و بویراحمد می کنند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وقوع اتفاقات تلخ و شیرین در هر نقطه ای از جهان غیرقابل انکار است و این اتفاقات گاهی در سکوت خبری و گاهی نیز کوچکترین اتفاقات آن چنان توسط رسانه ها و برخی خبرنگاران بزرگ می شوند که مسائل زیادی را تحت الشعاع خود قرار می دهد.

 

برخی افراد و گاها رسانه ها در انعکاس اخبار تنها نکات منفی را برجسته سازی می کنند و این موضوع زمانی خود را بیشتر نشان می دهد که به جنبه های مثبت کارها توجهی نمی شود لذا با توجه به اینکه امروز جامعه نیازمند تزریق انرژی مثبت و داشتن روحیه بالا است، انتشار چنین خبرهایی می تواند وجهه نامناسبی از استان را نشان دهد.

 

یکی از دلایل ایجاد حس منفی نسبت به کهگیلویه و بویراحمد، رسانه هایی رسمی و غیررسمی مانند صفحات اینستاگرامی هستند که همیشه سعی در برجسته کردن نقاط ضعف یک شهر و قوم و استان دارند.

 

روز گذشته  درگیری در یکی از مناطق شهر یاسوج به وقوع پیوست و از ساعتی پیش کلیپ این درگیری در فضای مجازی منتشر شد.

 

انتشار این کلیپ در فضای مجازی می تواند چهره زشت و خشنی از استان کهگیلویه و بویراحمد به دیگر نقاط کشور نشان دهد و قطعا بر روی مسائل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی استان تاثیرگذار خواهد بود.

 

در چنین مواقعی کسانی هستند که برای دیده شدن در فضای مجازی به انتشار بدون تفکر چنین فیلم هایی می پردازند و از عواقب آن آگاهی ندارند لذا بهتر است از انتشار چنین فیلم هایی به شدت پرهیز شود.

این افراد که تنها به دنبال بازدید در اینستاگرام هستند از عواقب کاری که می کنند اگاهی ندارند و کمک بزرگی به زشت نشان دادن چهره استان کهگیلویه و بویراحمد می کنند این در حالی است که ضریب امنیت در این استان نسبت به دیگر نقاط کشور بالاتر بوده و مسئولان کشوری نیز بر آن صحه می گذارند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.