گروه: اخبار استان خبر: 161737 / تاریخ انتشار : 1399/5/12 ساعت : 18:05
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

پیوستن بازیگر سریال یوسف پیامبر به پویش کمک های مومنانه+صوت

پروانه معصومی ضمن پیوستن به پویش کمک های مومنانه بیان کرد:کمکِ به جا و درستی است چون واقعا عده ای در این شرایط نیازمند بوده و گاهی به نان شب نیز محتاج هستند.

پروانه معصومی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ ضمن پیوستن به پویش کمک های مومنانه با بیان اینکه در ایام کرونایی بیشتر مردم خودشان به هم کمک می کنند، تصریح کرد: آنچه در قالب کمک های مومنانه ما در تلویزیون مشاهده می کنیم، بیشتر مردمی است و مردم به صورت خودجوش به هم کمک می کنند.

 

وی افزود: در طرح کمک مومنانه مثل همیشه که هر اتفاقی رخ دهد، خود مردم به هم کمک می کنند؛ کمکِ به جا و درستی است چون واقعا عده ای در این شرایط نیازمند هستند.

 

این بازیگر سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: در اوایل شیوع کرونا یادم هست کسی را دیدم که گفت براردم به نان شب محتاج است، می گفت جایی کار می کرد الان تعطیل کردند و بیکار است و حتی پول نان خوردن هم ندارد.

 

معصومی ادامه داد: در این حد چنین نیازمندانی داریم، منم تاجایی که دستم برسد و اطرافم را ببینم، کمک می کنم و به این پویش می پیوندم.

 

وی در پایان گفت: هر کسی به اندازه توانش کمک کند البته این کمک ها به حدی است که بتواند گوشه ای کوچک از زندگی آنها را بگیرد خوب است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.