گروه: اخبار استان خبر: 161733 / تاریخ انتشار : 1399/5/12 ساعت : 17:34

رأفت استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بخشش و آزادی خبرنگار بازداشتی

استاندار کهگیلویه و بویراحمد حدود یک ساعت پیش از بازداشت این فرد مطلع شد و ضمن ابراز ناراحتی از این مساله اعلام کرد کسانی که علیه این خبرنگار شکایت کرده اند اعلام رضایت کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز خبری در شبکه های اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر بازداشت یکی از خبرنگاران این استان در پی شکایت استاندار کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد.

 

خبری که خیلی زود مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت و به نظر می رسید برخی از آن ها نیز به دنبال سوءاستفاده از این ماجرا در فضای مجازی و رسانه ها بودند.

 

مدیر روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس در توضیح این مساله بیان کرد: در ماه های گذشته خبری مبنی بر تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد منتشر کرده بود طبق فرایند و پروسه ای که اداره حقوقی هر سازمانی دارد، اداره حقوقی استانداری نیز این مساله را پیگیری کرد و شکایت مربوطه مبنی بر انتشاتر خبر کذب و تشویش اذهان عمومی توسط این فرد به دستگاه قضایی ارسال شد.

 

محمد تقوی ادامه داد:دستگاه قضایی نیز این موضوع را پیگیری کرد و با توجه به ادله و اسنادی که وجود داشت فرد مورد نظر بازداشت شد.

 

وی افزود: استاندار کهگیلویه و بویراحمد حدود یک ساعت پیش از بازداشت این فرد مطلع شد و ضمن ابراز ناراحتی از این مساله اعلام کرد کسانی که علیه این خبرنگار شکایت کرده اند اعلام رضایت کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.