گروه: اخبار استان خبر: 161679 / تاریخ انتشار : 1399/5/11 ساعت : 17:01

تناقض محدودیت های کرونایی در کهگیلویه/ بازگشایی مدارس فوتبال در شرایط هشدارکرونا در دهدشت

در این روزهایی که حتی برگزاری مراسماتی چون خاکسپاری، دعای روزعرفه، ازدواج و برخی از فعالیت های اجتماعی مهم برای رعایت سلامتی شهروندان لغو و یا محدود می شوند برخی از مدارس فوتبال در دهدشت بازگشایی شده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ویروس کرونا همچنان در کشور در حال قربانی گرفتن است و روز به روز بر شمار مبتلایان و مرگ و میر بر اثر ابتلا به این ویروس افزوده می شود.

 

کادرهای درمانی نیز مثل گذشته دست از کار و تلاش بر نداشته و همچون روزهای اول شیوع ویروس کرونا اقدامات لازم را انجام می دهند.

 

دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد نیز محدودیت هایی را برای برگزاری برخی از مراسمات و جلسات مختلف لحاظ کرده که در صورت عدم رعایت با خاطیان برخورد میکند.

 

یکی از این محدودیت های شدید برگزاری مراسمات خاکسپاری و ازدواج است که برخی از خانواده هایی که به محدودیت های کرونایی توجه نکردند توسط نیروهای انتظامی در روز ازدواج به کلانتری رفته و از آن ها تعهد گرفته شد.

 

 

حال در این روزهایی که حتی برگزاری مراسماتی چون خاکسپاری دعای روزعرفه، ازدواج و برخی از فعالیت های اجتماعی مهم برای رعایت سلامتی شهروندان لغو و یا محدود می شوند برخی از مدارس فوتبال در دهدشت بازگشایی شده اند.

 

با توجه به اینکه دهدشت در شرایط هشدار قرار دارد و کادرهای درمانی شبانه روز در حال فعالیت و از جان گذشتگی هستند آیا بازگشایی مدارس فوتبال و برگزاری مسابقات دوستانه فوتبال که یک ورزش فیزیکی به حساب می آید و برخوردهای زیادی بین افراد وجود دارد ضروری است؟

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.