گروه: اخبار استان خبر: 161675 / تاریخ انتشار : 1399/5/11 ساعت : 15:05

اعمال پروتکل های سختگیرانه کرونا مصوبه شورای سلامت بخش پاتاوه+ تصویر

جلسه شورای سلامت بخش پاتاوه با موضوعیت کرونا ویروس و راه های پیشگیری از آن با حضور قائمی بخشدار بخش پاتاوه، معاون بهداشتی شبکه، کارکنان مرکز بهداشتی درمانی پاتاوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از برگزاری شورای سلامت بخش پاتاوه شهرستان دنا با حضور بخشدار این منطقه خبر داد.

 

ظفر پریسای گفت: جلسه شورای سلامت بخش پاتاوه با موضوعیت کرونا ویروس و راه های پیشگیری از آن با حضور  قائمی بخشدار بخش پاتاوه، معاون بهداشتی شبکه، کارکنان مرکز بهداشتی درمانی پاتاوه برگزار شد.

 

وی افزود: همکاری نهادها در بخش پاتاوه با بهداشت و درمان شهرستان کمک بزرگی به جلویگیری از شیوع کرونا ویروس خواهد کرد فلذا این همکاری باید تمام و کمال به قوت خود باقی بماند.

 

قائمی بخشدار بخش پاتاوه در ادامه جلسه خاطرنشان کرد: همکاری ارگان های دولتی و دهیاران و تشکیل جلسات متعدد و همسو بودن با اهداف بهداشت و درمان بهترین راه برای پیشگیری از شیوع کووید 19 در بخش پاتاوه است.

 

دکتر قائمی ادامه داد : تا به امروز دهیاران و شوراها در این بخش نهایت همکاری را برای این بحران منحوس داشته اند و جا دارد که از همین جا  از تلاش بی وقفه این عزیزان تشکر و قدردانی کرد.

 

محمد باقر شایان نژاد معاون بهداشتی شبکه در ادامه جلسه  آمار مبتلایان به کرونا ویروس را در بخش پاتاوه اعلام کرد و گفت: بخش پاتاوه باید در جریان باشد که شیوع بیماری در مقایسه با ماه های گذشته در این منطقه بیشتر شده و از دهیاران و بخشدار محترم ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی این عزیزان  خواستار همکاری مجدد و پیگیر در این زمینه شد

 

در پایان محسن معارفی نماینده مرکز بهداشت در شهر و بخش پاتاوه  ضمن تاکید به اهمیت استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از طرف مردم خواستار برگزار نکردن هرگونه دور همی و عروسی و عذا در این منطقه شد.

 

معارفی افزود: برگذاری هرگونه عروسی و دورهمی و مجالس های پرجمعیت در این بخش ممنوع بوده و در  مناطق گردشگری  تا برگشت وضعیت سفید از ورود مسافران جلوگیری خواهد شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.