گروه: اخبار استان خبر: 161674 / تاریخ انتشار : 1399/5/11 ساعت : 15:01

قطعی 12 ساعته آب در برخی مناطق شهر یاسوج و حومه

برخی از مناطق شهر یاسوج و حومه بدلیل پاره ای تعمیرات و انجام عملیات بهسازی و نصب فلومتر بر روی چاه های ایستگاه پمپاژ آب تنگ کناره قطع خواهد شد.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس از قطعی آب برخی از مناطق شهر یاسوج و حومه بدلیل پاره ای تعمیرات و انجام عملیات بهسازی و نصب فلومتر  بر روی چاه های ایستگاه پمپاژ آب تنگ کناره خبر داد.

 

علی محمد غریبی افزود: این قطعی آب، از ساعت ۱۵ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۵/۱۲ شروع و به مدت ۱۲ ساعت ادامه داشته و ساعت ۳ بامداد روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۵/۱۳ به پایان خواهد رسید.

 

وی عنوان کرد: مناطقی که آب آشامیدنی آنها دچار قطعی یا افت فشار خواهد شد شامل؛ خیابانهای شاهد، عدل، مولوی، انقلاب و شهرکهای امام حسین و جهاد و مناطق شرف آباد، دولت آباد، سرآبتاوه، نره گاه و موردراز خواهد بود.

 

غریبی از اهالی مناطق مذکور خواست تا تدابیر و اقدامات لازم را نسبت به ذخیره سازی آب شرب مورد نیاز در زمان قطعی آب، بعمل آورده و همچنین همکاری های مقتضی را نسبت به صرفه جویی در مصرف آب شرب با امور آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد به عمل آورند.

 

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد؛ با توجه به فصل گرما، همکاران امور آبفا شهرستان بویراحمد با نظارت، همکاری و پشتیبانی حوزه معاونت بهره برداری و توسعه آب ستاد آبفا استان، تلاش خواهند نمود تا در کمترین زمان ممکن نسبت به انجام عملیات تعمیرات، بهسازی و وارد مدار نمودن ایستگاه پمپاژ آب مورد نظر اقدام نمایند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.