گروه: اخبار استان خبر: 161671 / تاریخ انتشار : 1399/5/11 ساعت : 14:50
عضو کانون مداحان استان مطرح کرد ؛

نظر مداح هم استانی در خصوص برگزاری مراسم محرم

رئیس بسیج مداحان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا در برگزاری مراسمات محرم بنا به فصل الخطاب بودن فرمایشات رهبری هستیم گفت : مردم به پروتکل های بهداشتی توجه ویژه ای داشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهدی رضایی مداح کهگیلویه و بویراحمدی به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری جلسات محرم در شرایط کرونا  واکنش نشان داد و تاکید کرد ،مطابق فرمایشات رهبر انقلاب عمل خواهیم کرد.

 

رئیس بسیج مداحان با اشاره به اینکه  فرمایش مولا و مقتدایمان  پیرامون چگونگی پاسداشت عزای حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام و تعظیم شعایٔر حسینی، مطابق معمول، فصل‌الخطاب است گفت :اوامر رهبری در عصر غیبت لازم الاجرا  و واجب الاجرا است.

 

وی در ادامه با اشاره به صحبت های مقام معظم رهبری در خصوص تصمیمات  برگزاری مراسم  محرم ابراز داشت :رهبری می فرمایند ما تابع ستاد کرونا هستیم بنابرین ما نیز به عنوان یک سرباز تابع امر رهبری هستیم.

 

رضایی  سلامتی مردم را مهم ارزیابی کرد و تصریح کرد : همه سوگواران حسینی، هیأت ها و مداحان موظف هستند به هرچه ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام می‌کند، عمل کنند زیرا موضوع بسیار مهم است.

 

عضو کانون مداحان استان  و مداح کشوری  در ادامه از مردم خواست تا با رعایت پروتکل های بهداشت مبارزه جدی را با شیوع کرونا آغاز کنند گفت : با رعایت مسائل بهداشتی  زنجیره شیوع قطع خواهد شد و دوباره شاهد بهار سلامتی در استان و کشور خواهیم بود.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.