گروه: اخبار استان خبر: 161668 / تاریخ انتشار : 1399/5/11 ساعت : 14:32
خبر امیدوارکننده شهردار برای سیستم تعلیق و جلوبندی خودروها؛

کوه های خیابانی سی سخت متلاشی می شوند!

شاید اسم "نفس گیر" و "جانکاه"، زیبنده ترین نام برای خاکریزهای آسفالتی و کوه مانند موجود در خیابان های شهر سی سخت باشد که شهردار این شهر قول متلاشی شدن و استاندارد سازی آنها را داده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وجود سرعتگیرهای غیراستاندارد در سطح شهر توریستی سی سخت  مرکز شهرستان دنا استان کهگیلویه وبویراحمد که بیشتر به تپه و کوه شبیه اند موجب بروز خسارت به اتومبیل ها شده و ضرر آن بیشتر از منفعت آن است.

 

این سرعتگیرها نه تنها آرامش را از روح و روان شهروندان گرفته، بلکه به افزایش میزان ترافیک و افزیش تصادفات نیز کمک کرده است و هنگام بارندگی موجب تجمع آب باران و ازبین رفتن روسازی و افزایش تصادفات بر اثر ترمز ناگهانی می شود.

 

شاید اسم "نفس گیر" و "جانکاه"، زیبنده ترین نام برای خاکریزهای آسفالتی و کوه مانند موجود در شهر سی سخت مر کز شهرستان دنا باشد که شهردار این شهر قول متلاشی شدن و استاندارد سازی آنها را داده است.

 

متأسفانه در استان کهگیلویه وبویراحمد تقریبا هیچگونه مطالعه دقیقی در مورد طراحی و چگونگی جانمایی سرعت گیر ها صورت نگرفته و اغلب بدون در نظر گرفتن اصول فنی و استاندارد لازم به ساخت این سرعت گیرها مبادرت می شود، که این امر موجب بروز خسارات به شهروندان و ایجاد نگرانی هایی برای آنان شده است.

 

علی فرد شهردار سی سخت در خصوص سرعتگیرهای غیر اصولی موجود در خیابان های شهر سی سخت به گفت: این سرعت گیرها که از سالهای پیش در خیابان های شهر سی سخت جا خوش کرده اند باید استاندارد سازی شوند.

 

وی بیان کرد: پروژه بهسازی روکش آسفالت خیابان های شهر سی سخت در برنامه کاری شهرداری سی سخت است که طی آن وضعیت سرعتگیرهای شهر نیز بهتر می شود و با رنگ آمیزی آنها به استاندار فنی نزدیکتر می شوند.

انتهای پیام/


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
علی
1399/5/11 - 17:38
خدا ازتون نگذره از بس جلو بندی درست کردیم رنجی شدیم
rateup 0
 ratedown 0
کا نظر
1399/5/11 - 17:39
همینجوری خوبه چون رانندگی بلد نیستیم
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.