گروه: اخبار استان خبر: 161636 / تاریخ انتشار : 1399/5/11 ساعت : 08:16
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

پیوستن بازیکن سابق شهرداری یاسوج به پویش کمک مومنانه/اکبری: در شرایط سخت اقتصادی همه به کمک همدیگر بیاییم

بازیکن سابق شهرداری یاسوج با اشاره به این که خود مردم باید به همدیگر کمک کنند بیان کرد: از قبل هم، این رویه را در پیش داشتم و کمک می کردم و همچنان هم کمک خواهم کرد و به پویش کمک مومنانه می پیوندم.

صمد اکبری در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  گفت: در این شرایط سخت اقتصادی  همه باید به کمک هم بیاییم و دست همدیگر را بگیریم.

 

بازیک سابق تیم فوتبال شهرداری یاسوج بیان کرد: پویش کمک مومنانه کار خوبی است و خود بنده از زمانی که فوتبالیست شدم سرپرستی 8 خانواده را تحت پوشش دارم که با مشکلات مختلفی رو به رو هستند و به آنها کمک میکنم، یکی از افراد این خانواده ها دو کلیه خود را از دست داده و بنده ضمن کمک هایی که خودم برای او انجام میدهم سعی کردم از جاهای مختلف هم کمک هایی برایشان جمع آوری کنم.

 

وی در ادامه گفت : یکی دیگر از این خانواده ها پنج دختر و یک پسر دارد که متاسفانه پسر خانواده معتاد است و به آنها هم کمک می کنم.

 

اکبری افزود : برخی از این مشکلات از قبل بوده و حالا کرونا هم وجود دارد و شرایط را سخت تر کرده است.

 

این ورزشکار هم استانی بیان کرد: خود مردم باید به هم دیگر کمک کنند، در سیل، زلزله، بیماری ها و ... و اگر مردم به همدیگر کمک کردند می توانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

 

اکبری در پایان گفت : بنده با توجه به این که از قبل هم، این رویه را در پیش داشتم و کمک می کردم و همچنان هم کمک خواهم کرد و به پویش کمک مومنانه می پیوندم و این کار بسیار خوبی است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.