گروه: اخبار استان خبر: 161586 / تاریخ انتشار : 1399/5/11 ساعت : 06:47
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

پویش به وقت روشنایی گامی بلند در راستای محرومیت زدایی

خبرنگار گچسارانی گفت:ما خبرنگاران هم در کنار سایر مردم به این پویش ملی می پیوندیم چرا که معتقدم اصحاب رسانه ،اهالی خبر و فعالین رسانه ای با پیوستن و حمایت از این پویش، می توانند سهم بزرگی در محرومیت زدایی مناطق مختلف کشورمان داشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛امین دهقانی ،خبرنگار و فعال رسانه ای در گفت و گو با این پایگاه خبری تحلیلی ضمن حمایت از #پویش به_وقت_مهربانی گفت:پویش به وقت روشنایی اقدامی اثرگذار و ارزشمند در صرفه جویی مصرف برق در فصل گرم تابستان خواهد بود.

وی افزود:این روزها شیوع ویروس کرونا و گرمای طاقت فرسا دست به دست هم داده تا مردم کمتر از خانه خارج شوند که به طبع استفاده از کولر و دیگر وسایل سرمایشی به مراتب نیز مصرف برق را به همراه دارد.

این خبرنگار گچسارانی تصریح کرد:بنابراین استفاده  زیاد از وسایل سرمایشی موجب مصرف بالای برق می شود و طرح صرفه جویی روزانه ۱۵ دقیقه خاموشی وسایل سرمایشی آنهم در ساعات پیک می تواند کمک بزرگی به کاهش مصرف برق در کشورمان داشته باشد.

دهقانی گفت:این درحالی است که براساس انعقاد قرارداد فی ما بین وزارت نیرو و سازمان بسیج مستضعفین ،صرفه جویی مالی حاصل از این طرح صرف عمران و آبادانی مناطق محروم می شود پس  این اقدام مهم انگیزه مردم را برای رعایت این مسئله بیشتر و بیشتر خواهد کرد.

وی در ادامه اظهار کرد:ما خبرنگاران هم در کنار سایر مردم به این پویش ملی می پیوندیم چرا که معتقدم اصحاب رسانه ،اهالی خبر و فعالین رسانه ای با پیوستن و حمایت از این پویش، می توانند سهم بزرگی در محرومیت زدایی مناطق مختلف کشورمان داشته باشند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.