گروه: اخبار استان خبر: 161575 / تاریخ انتشار : 1399/5/10 ساعت : 17:05
پیگیری سوژه های مردمی:

گلایه روستانشینان"قیام"از قطعی مکرر برق و خسارت وارده به وسایل برقی

مردم روستای قیام از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده از وضعیت قطعی مکرر برق در دو نوبت صبح و عصر در روزهای گذشته و افزایش میزان خسارت به شهروندان گلایه کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، نزدیک یک هفته است که در دو نوبت صبح و عصر برق روستای قیام و حوزه عالی طیب از توابع شهرستان لنده صبح ها حداقل یک الی دوساعت و عصرها حداقل۳ ساعت قطع می شوند که این معضل جدی باعث اعتراض گسترده شهروندان در این روستاها شده است.

 

مردم روستای قیام و سایر روستاها از وضع موجود به دلیل افزایش خسارت های مالی به وسایل خنک کننده خود و گرمای طاقت فرسای این روزهای خسته شدند و از مسئولان تقاضای رسیدگی فوری داشته و دارند.

 

یکی دیگر از مهمترین چالش های روستا بحث قطعی اینترنت و تلفن همراه با قطع برق است که این معضل بعد از چندین جلسه مسولان شهرستان لنده با مردم همچنان لاینحل و بلاتکلیف رها شده است.

 

متاسفانه این وضعیت در فصول مختلف سال به خصوص در فصل تابستان و زمستان همانند قصه ای تکراری است که مردم این خطه را به ستوه آورده است و خواستار رسیدگی به وضعیت موجود در این روستاها شده اند.

 

بنا به گفته شهروندان روستای قیام دوسال پیش و با حضور مسئولان شهرستانی و استانی خط دو مداره لنده به سوق افتتاح شد ولی عملا هیچ تاثیری در حوزه برق روستایی صورت نگرفته است.

 

حال مردم روستای قیام و روستاهای اطراف آن از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، استاندار، مدیرعامل شرکت برق استان، فرماندار و همه کسانی که می توانند سهی در رفع این چالش اساسی در روستای قیام داشته باشند خواستار رسیدگی به وضعیت پیش آمده و پیگیری از افزایش میزان خسارت های وارده به روستانشینان به واسطه قطع مکرر برق هستند.

 

انتهای پیام/


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.