گروه: اخبار استان خبر: 161535 / تاریخ انتشار : 1399/5/8 ساعت : 02:08
با پیگیری نماینده کهگیلویه بزرگ صورت گرفت؛

قول رئیس صندوق توسه ملی برای تزریق اعتبار به نیروگاه سیکل ترکیبی دهدشت/درخواست موحد برای تسریع در روند اجرای پروژه

نماینده کهگیلویه بزرگ در دیدار با رئیس صندوق توسعه ملی قول تزریق اعتبار ارزی برای پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی دهدشت را گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگر؛نشست بررسی پروژه های کهگیلویه بزرگ با حضور حجت الاسلام سید محمد موحد(نماینده مجلس)،استاندار کهگیلویه و بویراحمد،دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس صندوق توسعه ملی و همچنین سرمایه گذار نیروگاه سیکل ترکیبی در محل صندوق توسعه ملی برگزار شد.

 

 
حجت الاسلام سید محمد موحد در این نشست با اشاره به اهمیت نیروگاه سیکل ترکیبی و نیاز مبرم شهرستان کهگیلویه به تامین برق پایدار در تمامی فصول، گفت: روندی که تاکنون در این خصوص پیش رفته است کند بوده و انتظار می رود با کمک همه عزیزان و به ویژه صندوق توسعه ملی این پروژه شتاب بیشتری بگیرد.
 
 
نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ظرفیت این پروژه نیروگاهی، تصریح کرد: این پروژه می‌تواند مشکلات برقی استان را رفع کند و در آینده نزدیک هم برق را به دیگر استانها صادر کند.
 
 
حجت الاسلام موحد با تقدیر از زحمت های استاندار و سرمایه گذار این پروژه خاطرنشان کرد: دکتر شهیدزاده همیشه یار و همراه مناطق محروم بودند و خواستار توجه ویژه این صندوق به نیروگاه سیکل ترکیبی پادوک شد.
 
 
 
شهیدزاده، رئیس صندوق توسعه ملی با تقدیر و تشکر از نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی به دلیل پیگیری پروژه‌های استان، گفت: در هفته آینده مصوبه این پروژه را از دولت خواهیم گرفت و اعتبارات ارزی آن به زودی تزریق خواهد شد.
 
 
در این دیدار به صورت تلفنی با مدیرعامل پتروپارس و مدیرعامل پتروشیمی دهدشت آخرین وضعیت پتروشیمی دهدشت نیز مورد بررسی قرار گرفت که صندوق توسعه ملی قول مساعد برای پیگیری مشکلات و تزریق تسهیلات برای این پروژه را  نیز داد.
 
 
در پایان نشست مقرر شد دکتر شهیدزاده ، معاون برنامه بودجه کشور و جمعی از مدیران عامل بانکهای کشور بازدیدی از شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده داشته باشند تا به خوبی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود را بررسی کنند و گام‌های موثری برای پیشبرد توسعه در کهگیلویه بزرگ برداشته شود.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.